Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves férfi vagyok. Már...

37 éves férfi vagyok. Már nincs kedvem nőkkel tartósan kezdeni. Van így más is?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 2 váláson meg több kapcsolaton.Nem vagyok meleg sem depressziós.
2009. márc. 11. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, van így más is, 34 évesen. Egy válás és számtalan semmit sem nyujtó kapcsolat után.
2009. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Hat ha mar tul vagy 2 valason ennyi idos korodban, akkor talan soha nem is volt kedved tartosan novel kezdeni, nekem ugy tunik. Nem eroltetted meg magadat valoszinu egyik kapcsolatodnal sem, hogy tartos maradjon.

Amugy persze hogy nincs, hiszen mar 2 "cirkuszt" vegig csinaltal.

De kezdhetsz tartos kapcsolatot amugy, csak arra vigyazz, hogy ne legyen hazassag belole! Amikor mindent rozsaszinben latsz a szerelemtol, nem kell azonnal az anyakonyvvezetohoz futni. Lehet papir nelkul is egyutt elni valakivel nagyon jol, szeretetben.

De persze sokkal konnyebb egy laza kapcsolatban lenni valakivel. En is szeretem a szabadsagot. Az egyik legjobb dolog a vilagon.

2009. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Hasonló esetet ismerek, annyi különbséggel, hogy a pasi 39 éves, egy hónapja települt haza az USA - ból, de a mai napig nem akar komoly kapcsolatot senkivel, neki tökéletesen megfelel a tingli - tangli.

Ja, és a lényeg: egy elvált 2 gyerekes nőnek csapja a szelet, aki nem akar ugyebár válás után közvetlenül semmi komolyat, neki ez abszolute megfelel.Egy szívfájdalma van a pasinak, hogy a nő már egyáltalán nem akar gyereket, emberünk meg inkább csak gyereket akar, "komoly" társat már kevésbé.

A szépséghibája az a dolognak, hogy még nem volt nős, sőt, talán egy "darab" 1 évnél hosszabb kapcsolatot tud felsorolni ( akkor se éltek együtt, csak menyasszonya volt a nő...érdekes...), és a jövőjét tekintve nem is akar senkitől semmit, mert karriert akar építeni mindenáron.Majd 40 évesen!!

Én már mondtam neki, hogy tipikus agglegény jelölt, mire gyereke lesz addigra, nagypapa korú lesz, talán már meg sem éri utódja felcseperedését.

Dehát az ő élete,ilyennek is kell lenni...

A Te esetedben viszont megértelek, hiszen Te már túl vagy néhány dolgon, amin a fent említett úriember pl.még nincs, így a helyzeted is érthetőbb.

28 / nő.

2009. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
csak kiábrándult, majd egyszer eljon az "igazi" csak reménykedni kell és néha azért tenni is kell valamit ,mondjuk tudni kell tiszta szívbol szeretni
2009. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Talán rossz a felfogásod. A kapcsolat nem börtön, hanem szabadság. Attól leszel igazán szabad, hogy vannak korlátai a szabadságnak, hogy van kiért, miért tenned.

Lehet, hogy benned a hiba, ha már kétszer is elválttál, lehet, hogy az exfeleségeidben.

Én mindenesetre a helyedben összejönnék egy kedves lánnyal és utána meglátod... az biztos, hogy a férfiak sokszor elfelejtik kifejezni az érzelmeiket és belepumpálni azt a kapcsolatba...talán tényleg ez az örökös félelelm a kötelezettségektől, amelyek valójában felszabadítanak, újfajta szabadságot adnak. Micsoda szép oxymoron.

Kicsit végiggondolnám a dolgot. Magányos biztos nem akarsz lenni. Édesanyám 50 évesen lett újra szerelmes. Sosem késő.

2009. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem érdemes így hozzáállni a dolgokhoz.

Ha nem változtatsz, legalább tisztességtelen ne legyél a nőkkel, ne áltasd őket - de így sem tudod megakadályozni, hogy mégis többet reméljenek. Minden ember azt akarja, hogy szeressék. Inkább légy nyitott, mint hogy átgázolj valakinek az érzésein.

2009. márc. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Az én párom 36 éves most válik másodszorra, a 2. feleségét nem szerette, de úgy gondolta lehorgonyozik mellette mert rendes, takaros feleség volt. Erre megismert engem, felborult minden és én vagyok a 3. jelölt. Pedig ő sem akart már több kapcsolatot, semmit. Lehet megváltozik a véleményed, csak egy megfelelő partnert kell találnod, és elsősorban szerelmes kell hogy legyél. Szerintem
2009. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Sokan vannak így néhány negatív tapasztalat után, megértelek. ili
2009. márc. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Inkább nem írnám le, hogy én hány évesen érzem ezt, amit Te. Igen, van így más is.
2009. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
86%
:S nehéz kérdés... viszont alkalmikba sem jó bele menni, sajnos sok a beteg(szifilisz,hiv+ stb....) ember... ha engem kérdezel, én amellett vok, hogy kell egy biztos pont az életben :)
2009. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!