Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jött el számodra a...

Mikor jött el számodra a megmentő nő vagy férfi aki az összes kínodat és bánatodat eltudta feletetni és új életet tudtál kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 20:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A körülményt is leírhatjátok ha gondoljátok!
2011. júl. 9. 20:01
 2/18 anonim ***** válasza:

Igazából talán soha, és mégis mindig... :)

Ha kell, ott van mellettem, és vígasztal, sírok a vállán, és nyugtat anélkül is, hogy elmondanám mi a baj. De a szószerinti megmentőm soha nem volt, és soha nem felejti el az ember az előző vagy a jelenlegi problémás életét.

2005-ben a születésnapomon találtam rá, igazi ajándék a sorstól, azóta vele vagyok.

24L

2011. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nagyon bízom benne, hogy most. :)


Az exemmel 2,5 évig voltam együtt. Az utolsó fél év borzalmas volt, úgy bánt velem, mint a kapcarongyával, én meg képtelen voltam szakítani. Mindenért én volam a hibás, velem bunkózott, holott ő már hónapok óta csalt. Nagy nehezen szakítottam vele, ekkor ő eltűnt a neki kölcsönadott pénzemmel, néha még álneveken most is megkeres és zaklat. Teljesen tönkretett.


Ezzel egyidőben az iskolának is vége lett, haza kellett költöznöm, ahol szintén nem rózsás a helyzet (anyagi, családi dolgok). Munkát meg nem találok...


Szóval elég depis voltam, semmi életkedvem nem volt, de másfél hónapja megismertem valakit, aki kirángatott ebből. Vele minden gondom jelentéktelennek tűnik, egyszerűen elvarázsol. Még csak ismerkedünk, de én többer is el tudnék képzelni. (Ha mégsem lenne köztünk több, akkor is sokat köszönhetek neki, mert kimozdított a depiből.)

2011. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Asszem végig itt volt, csak most vettem észre. ) :
2011. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5 éve. Hülye voltam, lépni akartam és váratlan belebotlottam páromba, akivel megváltozott az életem.
2011. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Soha nem jött el.

Mástól várni, hogy megmentsen?

Ha ezt tenném, akkor magamról azt gondolnám, hogy gyenge vagyok.

Amíg volt valakim, csak hátráltatott. Most egyedül sikeres vagyok, el tudom érni a legmerészebb álmaimat is.

2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:26


Ok te nem értetted a kérdést....mindegy.

2011. júl. 9. 20:28
 8/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:26


Tudod itt nem a sikerekről beszélek!Mert egy sikeres ember is lehet magányos és depressziós,de egy nő vagy egy férfi aki lenyűgöz az ebből a rossz hangulatból kitud zökkenteni!

Itt nem arról van szó hogy mit érek el magam vagy más nélkül!

Mindegy nem értetted a kérdést!

2011. júl. 9. 20:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Habár én nem az a 75%-os vagyok akinek válaszoltál de beleugatnék.


Szerintem a másik 75-ös arra gondolt hogy először egyedül kell az embernek megtanulnia boldog életet élni, saját magának kell megváltoztatnia az életét jó irányba. Most gondolj bele ha te boldogtalanul belemész egy kapcsolatba és azt várod hogy ez a kapcsolat hozza majd meg a boldogságot, akkor ideig-óráig még el is fogod hinni hogy minden oké, boldog vagy (pedig a kapcsolat nem megoldja hanem elfeledteti a gondjaidat), de aztán amikor esetleg végérvényesen megromlik majd a viszony köztetek (benne van a pakliban) akkor nem leszel képes de még hajlandó se arra hogy kilépj ebből a kapcsolatból, azt fogod mondani hogy "még mindig jobb mintha egyedül lennék" és persze kötnéd az ebet a karóhoz hogy márpedig a ti kapcsolatotok tök rendben van. Becsapnád önmagadat pont ahogy a kapcsolat elején is tetted amikor is elhitted hogy megoldódtak a problémák, boldogan élünk míg meg nem halunk.

És abba is gondolj bele hogy milyen önértékeléssel rendelkezhet egy olyan ember aki egy boldogtalan emberrel akar összejönni, egy olyan emberrel aki még egyedül se képes elégedetten tekinteni az életére.

2011. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:48


Veled sem értek egyet!

2011. júl. 9. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!