Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez szerinted? Hogy...

Normális ez szerinted? Hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Bátyám a drága ajándékok híve,és ezért idén karácsonykor is költekezni fog.Tavayl is költekezett,de szilveszterre már semmi pénze se mardt,s azon siránkozott,hogy nem mehet szilveszterkor sehová,mert nincs pénze.Anyunak vett egy porszívót,ami csak nagyon ritkán van használva,de akkor se anyu használja.Idén mosúgépet akar anyukámnak venni,de ezt én nem támogatom,mert karácsonykor sztem inkább kisebb ajándékok is megfelelnének,a mosógép ráér máskor is.Hogyha most megvenné,megint az lenne,mint tavaly.
2010. nov. 25. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Meg milyen dolog már komolyan... én biztos hozzávágnám, ha még ünnepnapon is a kötelességeimre emlékeztet, meg aztán egy mosógép mindenki kényelmét szolgálja. Inkább vegyen egyet a kedvenc testápolómból, az olcsóbb is, meg örülök is neki.
2010. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom,először anyu szülinapjára akarta a mosógépet,de lebeszéltem róla,inkább vegyünk neki vmi személyesebbet
2010. nov. 25. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Úgy-úgy, vegyen kenceficét, amikor kiizzad a kézzel, vagy a régi géppel mosásban, milyen jól fog esni neki a kenegetés!

Kérdező, a bátyád egy valódi, lovagias férfi a javából, te pedig egy sz-arzsák.

2010. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
van mosúgépünk,működő
2010. nov. 25. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jó mosógép anyud kényelmét szolgálja. Megtudnád, ha a te gondod lenne a családi szennyes tisztává varázslása.
2010. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én spec cseppet se sértődnék meg ha meglepne valaki karikór egy mosogatógéppel,egy szupibb vasalóval,vagy egy szárítógéppel
2010. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kell ócsárolni a kérdezőt, ugyanis én teljesen egyetértek vele. Ha tehetős lenne a bátyád(nem sértésből mondom), akkor nyugodtan vehetne, bár még akkor sem kellene mosógép, hanem megtenné egy drágább kencefice pl.

Én a tesódat is megértem, mert valószínűleg nem igazán tudja hogy kimutatni a szeretetét, de a szeretetet nem pénzen kell mérni.

2010. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nem jó kedvében venné a mosógépet,ezekszerint szükségét làtja.Nagyon rendes bàtyàd lehet.Ezzel feladja a szórakozàsàt,csak anyudnak legyen uj gépe,bravó!

Az is szàmit,hogy anyukàd hogyan fogadta az uj porszivót,mert ha nem örült,akkor tényleg nem kellene a bàtyàdnak ilyen dolgokra költenie a pénzét!

2010. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ha rajtad múlna,akkor mikor lenne új mosógépe anyudnak? Azt írod szülinapjára nem kapott,mert lebeszélted róla a tesód,karácsonyra megint lebeszéled,akkor mégis mikor máskor? Majd egy kedden,csak úgy?

Szerintem ez egy nagyon szuper ajándék,főleg,mert hasznos és nem fogy el pár hónap alatt,mint egy krém,hanem évekig tudja élvezni az előnyeit.A bátyád ezekszerint tud spórolni,ha van annyi pénze,hogy ezt most megvegye.Nem is költené hülyeségre,nem el akarja inni,hanem ajándékot szeretne venni.Ne legyél féltékeny.Később,ha te is dolgozol kényeztesd ugyanígy a szüleidet,rájuk fér!

2010. nov. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!