Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy beszéljem...

Mit csináljak? Hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
A bátyám 17 éves,én 15/L vagyok.Az a gondom hogy cigizik,tudom hogy sokan cigiznek de én féltem őt mert 10 éves korában tüdőrákja volt és nagyon nem jön jól neki a cigi.Elvileg leszokott róla,de nemrég a nyaraláson fedeztem fel hogy cigizik este,kérdeztem is tőle de azt mondta hogy csak a nyaraláson lesz ez,azóta már hazajöttünk és tegnap megint rajta kaptam,a szüleimnek nem akarom elmondani mert a bátyám bízik bennem,nem akarok vele veszekedni,mivel beszéljem le róla?
2010. aug. 2. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
tüdőrák 10évesen?:O
2010. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen,persze nem azért mert cigizett
2010. aug. 2. 10:54
 3/9 A kérdező kommentje:
mert akkor még nem cigizett
2010. aug. 2. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok,mondd el neki hogy félted és emlékeztesd h mi volt 10éves korában,talán észheztér,ha nem akkor fenyegesd meg hogy szólsz a szüleiteknek..itt már max ez segíthet:(
2010. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hallgat rád, keress olyan felnőttet, akire hallgat. Ha nincs ilyen, muszáj szólnod a szülőknek, előtte persze mondd ezt el neki. Ez sajnos annyira komoly dolog, hogy nem lehet erről hallgatnod és betyárbecsületből titokban tartanod.
2010. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel rád nem hallgat és nem érdekli az egészsége ( neki sokkal jobban kellene figyelni magára), így felelőtlen. Szólj a szüleidnek, hátha ők tudnak rá hatni.

De egy biztos: ha ő nem éri fel ésszel, hogy mennyi tárt neki, akkor nem fogja abbahagyni.

2010. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mond neki felemelt hangon hogy hagyd abba mert nem akarom hogy valami bajod legyen nem akarlak elveszíteni mert nagyon szeretlek és nem bírom nélküled. kérlek ne cigizz

tedd meg értem + sírj neki akkor tuti lefog vele állni.

2010. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szólhattok neki, de ezt magának kell belátnia. Ha rá van szokva nem fogja senki kedvéért letenni.
2010. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy sürgősen álljon le! Ez nem játék!
2010. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!