Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fenébe! Hogyan beszéljem le...

Fenébe! Hogyan beszéljem le róla őket? Hogyan érveljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy 15 éves srác vagyok.

Gyors leszek. Történetem ott kezdődik, hogy pár éve megszerettem az aféle " rock stílust ".

Minden okés, 9 hónappal ezelőtt elkezdtem növeszteni a hajam. 12-13 cm hosszú átlagosan. Osztálytársaimnak, barátaimnak, és körülöttem főleg a lányoknak nagyon bejön, szerintük jól áll és oda vannak érte. :) És én is nagyon szeretem, még akár büszke is vagyok rá!

A problémám ott kezdődik, hogy 1-2 szülőnek, szomszédnak (60-70 év közötti-.-") tartja a kapcsolatot anyummal, és apummal. Akkoriban nem volt valami gyakori ez a haj stílus, gondolom azért.. na de mind1, lényeg az, hogy már többször megszólták szüleimet, hogy a fiadnak milyen csúnya haja van... Emiadt apum is állandóan cseszeget, hogy vágassam már le. Pedig ennyi idős korában neki is ugyan ilyen volt.. Sajnos hamarosan tényleg el kell mennem fodrászhoz, még ki nem tér fater a hitéből...

Segítenétek, hogyan érveljem őket, hogyan beszélhetném rá, hogy had maradjon meg?

Mindennap fésülöm, ápolom..

(egyébként nem vagyok jó gyerek, sem jó tanuló)

Köszi, hogy végig olvastad ezt a kis regényt. Légyszi segíts! :D


2010. nov. 16. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Legyél jó gyerek és jó tanuló, cserébe kérd, hogy megtarthasd a hajad ;)
2010. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Legyel jo gyerek es jo tanulo. Aki 15 evesen ilyen normalisan tud irni es ennyire atlatja a helyzetet, az tudjon viselkedni. Talan akkor komolyan vennenek.
2010. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha ápolod, mosod, rendben tartod, nem értem mi lehet a gond... Inkább legyen szép hosszú haja egy srácnak, mint piszkos, ápolatlan, de rövid...

Próbálj valamilyen alkut kötni: megmaradhat a hajad, ha jobban tanulsz, többet segítesz, akármi. Az tuti, h kompromisszum nélkül nem fog menni, neked is engedned kell.

2010. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

mondd meg nekik, hogy a te fejed, te hajad, te viseled, szóval ők ne foglalkozzanak azzal ki mit mondd nekik.

meg hogy neked ez a stílusod, ezt szereted, kényelmetlenül éreznéd magad rövid hajjal és kiakarsz tűnni a társaid közül.

2010. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Közöld velük hogy törődjenek a maguk dolgával. Velem ugyanez van, anyám állandóan amiatt pampog, hogy katonaruhát hordok. És akkor mi van? Semmi köze hozzá, fogja be a pofáját, a saját pénzemből azt veszek amit akarok, ugatni menjen ki a ház elé :@@@@@ kikészítő
2010. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Eddig arra gondoltam, hogy milenne ha karácsonyi ajándék képpen kérném, hogy had maradjon meg a hajam.:D

Belső tulajdonságaimról azért írtam, ismerek pár olyan gyereket, akivel sosincs balhé, és kitűnöek a jegyei, teljesen a szülei irányítják.

Szóval én nem ez a fajta vagyok:D

2010. nov. 16. 00:49
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Jó akkor tartsd meg a hajad, lázadj, ne tanulj jól stb..aztán majd eláshatod a kamaszkori "függetlenségedet" amikor 30 évesen képzettség nélkül jobb híján a Tescoban fogsz dolgozni éhbérért...
2010. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez már milyen dolog h ha jók a jegyeid akkor tarthatod meg a hajad? Vagy ezt kérnéd karácsonyra? OMG :S

A te fejed basszus,nehogymár a szüleid mondják meg h milyen hajad legyen!

Plussz,ha képességeid olyanok h hiába gürcölsz meg tanulsz sehogys em tudsz jobb jegyeket szerezni,akkor rövid hajjal se leszel egy észkombájn.

Én is ilyen vagyok,ha megfeszítem magam akkor se tudok 2-3nál jobb jegyeket szerezni.Pedig próbálom de nem megy,namindegy.

Esetleg a viselkedéseden ha nem vagy jó gyerek változtathatsz,de azt se azért h megtarthasd a hajad

2010. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=YTGqRDmOJ9g


:)


Tedd be nekik ezt a szamot :)

2010. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok-sok-sok, Akelások (Falkások)! :D
2010. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!