Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan nőről, aki 33 évesen elvált a férjétől és azóta nem volt pasija és nem szexelt? Most 60 éves.

Figyelt kérdés
Két gyereke van,csak nekik élt. De hogy birta ki pasi nélkül eddig?
2010. nov. 24. 18:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
utolsó,tényleg ez lenne a helyzet?? Elég szomorú ha ilyenek a férfiak! Én csak azt szeretném ha boldog lenne! És azért gondoltam,ha találna egy olyan férfit aki tudná szeretni,az nagyon jó lenne! Már nyugdijas egyébként. Nem kéne hogy összeköltözzenek,anyám különben se egy házitündér,nem mosna főzne senkire. Csak legyen mellette valaki,akivel csinálhat programot,akihez hozzábujhat stb.
2010. nov. 27. 09:32
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szal anyuciról van szó. Biztos jó lenne, amikt leírsz, de ilyenek csak a regényekben vannak. Egy 60 körüli hapsi nem egy leányálom.

Szőrös, büdös, durva. Iszik vagy dohányzik. Vagy mind a kettőt. Trágár. Állva pisil, néha mellé is. A szemetet nem mindíg viszi le. Gyakran púzik. Megnagyobbodott már a prosztatája. És ezek a normálisak. Sztem a mamának jobb így, mert olyant álmodik, amilyent szeretett volna az életében is....

2010. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szóval nem is rólad van szó? Úgy nem válaszolok :(
2010. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az a véleményem róla, hogy ha nem rólad van szó, akkor nem álltál az ágya mellett és nem voltál vele a nap 24 órájában, szóval nem tudhatod... ;-)
2010. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Becsületes! Aki 33évesen HIVfertőzött lesz az örül ha megéri a 60évet! Nem lesz már kedve hozzá!
2010. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
úúristen nem éces!! Hogy mondhatsz ilyet? :SS
2010. nov. 27. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!