Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki házasság...

Van itt olyan aki házasság kötésig nem szexelt? Ha igen akkor mennyi idő volt az és hogyan bírtátok ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen, 4 évig jártunk jegyben.

Vallási megfontolásból tettük.

Hogy hogyan bírtuk ki? Nehezen.

De a nászéjszaka kárpótolt mindenért... :) Ezt elmondani nem lehet szavakkal. Megérte várni!!!

2011. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
én olyanokat ismerek,akik csak csókolóztak. vallásos családból. ők 5 évig jártak,mire összeházasodtak.
2011. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Én manapság ilyet nem halottam. Szerintem nem is jó. És ha nem passzoltok, nincs hasonlítási alap.
2011. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nemcsak a házasságig, hanem a házasság alatt sem szexelünk, csak gyereknemzés céljából. Hogy hogy bírjuk ki? Nekünk ez a természetes. 24N/29F
2011. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

szerintem is ritka manapság. én nem ítélem el ezt, de szerintem jobb ha van tapasztalat előtte, bár ez nem jelenti azt, hogy fűvel fával kell. Viszont ha azt nézzük hogy aki ennyire vallásos az lehet, hogy a házasságot is máshogy értelmezi.


bár ismerek egy olyan csajt aki nagyon vallásos (nem tudom sexelt-e már házasság előtt) de összeházasodott a kántot szintén nagyon vallásos fiával és 1 év se telt el és váltak.

2011. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

16:36-os! ez most komoly?

akkor ez hogy van nálatok? nem is kívánjátok egymást? vagy elfojtjátok a vágyatokat?

2011. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy természetes nektek, de a vágyaitokat, hogy nyomjátok el, mert ne próbáld bemagyarázni, hogy nincs.
2011. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:36


Az igen!

A világ legjobb és legegészségesebb dolgát megosztjátok magatoktól még házasság után is?Nem értem na mindegy...

Házasság előtt ok részemről,na de utána...

Nem értem az embereket komolyan!

Ne haragudjál hogy megkérdezem de a sperma még nem butitott el és nem öntötte el az agyadat?:)bocsi ezt nem tudtam ki hagyni...

2011. júl. 20. 17:08
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
A vágyak megélését szentesíti a házasság intézménye.A szerelem házasságon kívüli testi megéléséről pedig talán csak annyit,hogy"vér szava Isten szava."Eszerint A kölcsönös örömszerzést az őszinte szerelem is szentesíti.
2011. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16:36-os tuti muszlim, náluk ilyen a vallás, hogy csak gyereknemzés céljából szexelhetnek.
2011. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!