Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan nőről, aki 33 évesen elvált a férjétől és azóta nem volt pasija és nem szexelt? Most 60 éves.

Figyelt kérdés
Két gyereke van,csak nekik élt. De hogy birta ki pasi nélkül eddig?
2010. nov. 24. 18:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyunk egyformák, tisztelem azért, hogy gyerekeit nevelte..
2010. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Fura...De egészségére!
2010. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A volt kedves férje olyan maradandó emléket hagyott maga után, hogy minden férfit megutált. Ezért nem kezdett eggyel sem többé.
2010. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem volt neki pasija, csak te nem tudsz róla, ha meg nem akkor annyi.

Azokról a nőkről mi a véleményed akiknek soha nem volt pasija (vénlány) és soha nem volt férjnél és szintén 60 évesek??

2010. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
lehet.De most hogy a gyerekei is felnőttek,elég magányosnak érzi magát. hogyan győzzem meg hogy ismerkednie kéne férfiakkal? Semmi önbizalma nincs szegénynek,nem hiszi hogy kéne bárkinek is. Pedig szerintem de.
2010. nov. 24. 18:09
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Elképzelhető. Nincs rossz véleményem. Gondolom elege lett egy éltre a férfiakból. Ha nincs kísértés, egész könnyen el lehet viselni az életet szex nélkül. A húgom férje meghalt tizenkét éve. Rossz volt a házassága, de úgy néz a férfiakra, mint egy pohár langyos vízre. A vagyona miatt bizalmatlan. Eszébe se jut a szex. A férjével együtt eltemette.
2010. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
az én rokonom az esküvő és hatalmas lagzi után 2 nappal adta be a váló pert:)
2010. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Csak a mai fiatalok hiszik azt,hogy a szex a legfontosabb az életben,és nélküle nem lehet kibírni. Pedig ez nem igaz. Egyrészt létezik önfegyelem is,másrészt pedig nem mindenki akar mindenáron férfit keresni magának. Csak akkor keres magának párt,ha megszeretik egymást és együtt akarnak élni.

25 évesen maradtam özvegyen,és csak 6 év után mentem újra férjhez. Nem volt közben férfiakkal kapcsolatom,és nem is hiányzott. Lekötött a munkám és a gyerekeim nevelése.

Pedig a házasságomban jó volt a szex.

2010. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Az a véleményem, hogy miért nem a saját dolgoddal törődsz?

Ha érdekel, hogy "De hogy birta ki pasi nélkül eddig?" kérdezd meg tőle.

2010. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Az én nagyim 90 évesen halt meg tavaly, és 56 évesen maradt özvegy.A köztes időben soha nem volt kapcsolata, csak a családjának élt.
2010. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!