Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan nőről, aki 33 évesen elvált a férjétől és azóta nem volt pasija és nem szexelt? Most 60 éves.

Figyelt kérdés
Két gyereke van,csak nekik élt. De hogy birta ki pasi nélkül eddig?
2010. nov. 24. 18:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

1. Nagyon szerethette a férjét, és ragaszkodott hozzá.

2. Jól bírta, én nem bírtam volna ki :)

2010. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
semmit. például én anyósom 40 volt mikor meghalt a férje. azóta egyetlen egy férfi sem volt az életében (most 55 éves) és nem is lesz. eszébe sincs...
2010. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
Olvasd el Németh László Iszony című regényét. Nem olyan hosszú, és talán választ kapsz a kérdésedre.
2010. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

semmi rosszat nem gondolok. Én is ezt tenném de csak akkor ha a férjem meghalna. Viszont édesanyám 36 évesen elvált apámtól, azóta senkije nincs és nem is akar senkit. Jelenleg 55 éves. A kislányommal babázik és ez kitölti az életét...

Nem mindenkinek fontos a férfi jelenléte az életében.

22/L

2010. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
16%
Az a véleményem, hogy Ön az előtt sem nagyon kedvelte a szexet mondjuk, hogy nem a férje miatt és a férje nem véletlenül vált el tőle.Bizonyos mértékü szex nélkül nem élet az házasélet.
2010. nov. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

édesanyámról van szó...utolsó,nagyon jól látod a helyzetet!! Apám azt mondja,tényleg főleg a szex miatt váltak el

:(

2010. nov. 25. 10:44
 17/26 anonim ***** válasza:
63%

Azt gondolom, hogy az ő dolga, és nem kell mások magánéletében vájkálni.

Főleg ha az anyád - semmi közöd hozzá!!! Ne ítélkezz felette!

2010. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
nem tehet róla szegény :)
2010. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám is ilyen, csak mi 3-an vagyunk. Apám tönkretette, egy életre, nem érdeklik a pasik.

Engem is tönkretett apám, csak én küzdök ellene.

2010. nov. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Sok férfivel marha macerás ám együtt élni. Valószínűleg elege van ebből. Nagyon megértem. :)


Nem minden a szex. Jó ha van, de ha nagyon macerás a másik emellett, akkor én is inkább lemondanék róla.


Anyukádnak inkább az lehet a baja, hogy nincs élmény az életében. gondolom dolgozik aztán haza megy tv és ennyi. Inkább programot kéne neki találni, valami társaságot, klubot. Azzal ő szerintem tökéletesen boldog lenne. Persze csak ha az egészsége engedi.


Ja, és miért akarsz ráeröltetni egy 70 éves aggastyánt? Tudod minek kell ilyen korban egy férfinek egy nő (legalábbis általában, mert ha gazdag, akkor lesz egy 30 éves nője) azért hogy legyen aki ellássa, főzzön mosson rá. Hát anyukád nagyon helyesen nem kér ebből. Láttam pár ilyet a házban is. Szánalmas. Szegény nők, csak azért melóznak az uraságokra, hogy egy kis szeretetmorzsát kapjanak. Nyilván van kivétel, de azért az elég kevés.

2010. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!