Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az igazság? Ki hazudik?

Mi lehet az igazság? Ki hazudik?

Figyelt kérdés
Előre bocsi,ha túl hosszú lesz.A barátommal 3 éve vagyunk együtt.Múlthéten szakitottam vele,mert már nem ment.De aztán visszafogadtam(részletekbe ne menjünk bele ).Erre kiderült,hogy addig elkezdett ismerkedni egy lánnyal,akit ott ismert meg,ahova suliba jár.A csajnak megtudtam a telószámát és felhivtam.Erre a csaj aztmondta,hogy a barátom aztmondta neki hogy Ő szakitott velem,de ÉN könyörögtem neki és visszafogadtt.Pont az ellenkezője történt.Msn-en is beszélnek,mikor a barátom aztmondta,hogy nincs is fent nála a lány.A lány azt is mondta,hogy minden szünetben beszélgetnek.Szóval mot az van,hogy egyiknap talizom a csajjal és megmutatja az sms-eket.Szerintetek mért csinálja ezt a barátom,mikor aztmondja hogy imád ? Én a lánynak hiszek !
2010. nov. 24. 17:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt nem értem miért kell hazudni ? Miért nem tudja megmondani,hogy mi a helyzet ?
2010. nov. 24. 17:10
 2/12 anonim ***** válasza:

én is:)

pláne, hogy lassan bizonyítékot is mutat neked:)

2010. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

1. a legtöbb ember nem vállalja, hogy ÖT dobták, hanem - hogy az önbizalmát feljavitsa - azt mondja, hogy Ö volt az, aki szakitott.

2. HA TE a lánynak eleve jobban hiszel, mint a barátodnak, akkor nem sok jövöt jósolok a a kapcsoltatototknak.

3. Elöfordulhat az is, hogy csak a lány akar elválasztani benneteket.

2010. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem a csaj nem hazudik.én már nem akarok a barátommal járni.csak érdekel miért csinálja ezt mikor tegnap aztmondta feleségül akar venni :D amúgy én 18 ő 20 éves :)
2010. nov. 24. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mit szeretnél elérni? Eleve nem értem, hogy a barátoddal való kapcsolatodat miért egy tök idegen lánytól teszed függővé. Ha nem bízol a barátodban, miért vagy vele? Ha meg úgysem akarsz járni a sráccal, akkor nem mindegy, hogy a csaj hazudik-e, vagy sem? Bocs, de ez az egész olyan vihar egy pohár vízben jellegű problémának tűnik, amit unalmadban központi kérdéssé nagyítasz.
2010. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ahogy a pasik soha nem fognak tudni női logikával gondolkodni, így ez fordítva is igaz. Szóval, hogy miért csinálja ezt nem tudom megmondani, találgatni meg nincs értelme.

Egy biztos, ha a csaj tényleg valós sms-eket tud felmutatni. Ami valóban a barátod tel. számáról (nem csak valami más szám a barátod nevére beírva) érkezett. A dátum meg az utáni, hogy te visszafogattad, akkor jobb ha véget vetsz a kapcsolatnak egyszer s mindenkorra.

Amúgy úgy tünik inkább a csaj mond igazat, bár az sms-ek győztek meg (ha valósak).

Az msn-es részt honnan tudod? Láttad, vagy a csaj mondta?

2010. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

megadta az msn cimét és mondta,hogy bemásolja a beszélgetéseket ! aztmondta este lesz majd fent.

de tényleg nem értem a hazudozásokat,miért nincs annyi vér a pucájában hogy közölje tetszik neki valaki más ?

2010. nov. 24. 17:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked csak ürügy kell hogy szakíthass...Ez is a tipikus ülünk a büzőlgő szar felett "kapcsolat"...
2010. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen ebben igazad van.De Te nem szakitanál ezért ?
2010. nov. 24. 17:46
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem ebből az jött le, hogy a barátod várta azt, hogy mikor szakítasz vele, mert ő nem merte megtenni. ha ezzel a csajjal ilyen jóban van, akkor már régebb óta "kinézte magának". a csaj tuti nem hazudik, ha bevállalta, hogy megmutatja neked a beszélgetéseket.
2010. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!