Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tegyem az unokatestvérem?!?

Hova tegyem az unokatestvérem?!?

Figyelt kérdés

Uncsitesóm ide költözött nyolc napja. Én nagyvárosba lakok és a barátom is ott lakik velem egy szobába, de az anyámékkal, meg öcsém, barátnője, 2 bátyám. Az van hogy elmondása szerint a "falusi nép" babonás vagy mi, mert elzavarták. Amúgy velem egyidős, jól néz ki nagyon, de olyan paraszt hogy a szalonna kiesik a zsebéből. Ott kezdődött a baj, hogy negyedikes még mindig, és nemtudta feldolgozni, az ikertestvére meghalt mikor születtek. És meghalt 3 barátja, az első az agyvérzés, a második meg öngyilkos lett, a harmadik meg balesebe. Mondjuk a harmadikat szerette csak. Meg azt mondja, a nagyapa szelleme megjelent neki a temetőbe, mert kijártak valamit idézni, vagy mi. Vagyis hogy a falusiak félnek tőle, mert ő rosz hatással van mindenkire. De ez lehet hogy komoly, bár inkább peches, meg nem is az én bajom, csak az hogy itt van, "dógozni" meg nem tud menni, és még az én szobámban tanyázik. Abból gondolom, hogy lehet ez komoly, kimentünk egy éve az utcára, és ahol elment ott baleset volt, két kocsi is ösze ment. Ahová lép ott fű nem terem. Meg szintén vagy egy éve átment a szomszédba itt nálunk, hogy volt kismacska, sajnos azóta az is kilapult a kocsi alatt:S, de nem ez a lényeg... és akkor ott a szomszéd férfi szívrohamot kapott. Nyavajog hogy lehet ő a hibás de egész nap ezt hallgatjuk, lusta dög, semmit se csinál...talán kapálni tud, na de itt nincs föld...

hova küldjem el, vagy maradjon?


2010. nov. 24. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Hány évesek vagytok?

A barátod mit szól ehhez?

2010. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez sajnos komoly:( jó lehet így vicces leírva, először mikor elmesélte én is röhögtem, mert jó parasztosan mondta el...de elszégyelltem magam, mert ott sírt utána:S

Hát 25 évesek leszünk. De őt csak úgy "átrugdosták" a suliba, szóval negyedikes koráig még úgy-ahogy tanult egy kicsit, utánas meg nem érdekelte. Mert mindig az ikertesójáról beszélt, milyen jó lenne ha az élne, stb.:(

2010. nov. 24. 13:52
 13/19 A kérdező kommentje:
A barátomat is csak az zavarja, h nincs még egy szoba, amúgy elvannak...
2010. nov. 24. 13:54
 14/19 anonim ***** válasza:
a linket megézted kérdező???
2010. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

figyelj, a rokoni kapcsolatra való tekintettel megengedném neki hogy még 1-2 hétig maradjon, de aztán kiraknám. Roppant kényelmetlen ez nektek, ráadásul ahogy írtad nem dolgozik, lusta és még tanulatlan is, saját hibájából. nem gyerek, hogy gondoskodni kelljen róla. Mindenkinek lehet rossz időszaka, ezért ok, egy kicsit lehet nálatok, de ne többet ennél. Ha ezt ő zokon veszi, az az ő baja.


Figyelj, általában azért nem véletlen, ha valakit mindenhonnan kirúgnak, a családja nem nagyon fogadja be és nem támogatják. ilyen dolgoknak oka szokott lenni.

2010. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Megnéztem a linket, ja:) Az már más kérdés hogy majd este beszélek vele erről, hogy valami ilyesmit kéne, mert mikor idejött, szóbahoztam, de akkor az volt, hogy : "én a falusi népnek hiszek, hogy miatta van"

Hát remélem lenyugszik 1-2 hónap alatt az a vénember a faluba, és akkor visszamehet...szerintetek mennyi idő még elfelejtik a falusikak? Meddig akarnak ezen lovagolni?:S

2010. nov. 24. 14:12
 17/19 anonim ***** válasza:

Minden megyeszékhelyen van olcsó munkásszálló. Ezeken a helyeken egy szobában 4-8 ágy van, egy hónapra 15-20 ezret kérnek el. Tiszta, rendes helyek, kulturált mosakodási, mosási, tv-zési lehetőség...külön férfi és női traktusokkal.

Egy erős, egészséges huszonéves nő kell, hogy találjon magának munkát! A fizetéséből egy ilyen szállót ki fog tudni fizetni. Az első hónapot esetleg előlegezd meg neki de menjen és boldoguljon saját erejéből! Ha most élete teljében nem képes saját magáról gondoskodni, akkor mi lesz vele, ha idősebb lesz, vagy beteg, vagy családos???


Az élet harc és küzdelem. Nem nyafogás a huszonéve elhunyt ikertestvér után...Nézze meg Radnóti Miklóst! Neki nem csak az ikertestvére halt meg születésekor, hanem az édesanyja is, mégis micsoda nagyszerű ember vált belőle!


Te egy remek ember vagy, hogy aggódsz érte és segíted a bajban. Tedd ezt továbbra is, de azt szem előtt tartva, hogy önállóságra kell felkészülnie.

2010. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Oké, hát beszélek vele,ma este, és akkor leírom nektek mire jutottam, én úgy gondoltam, akkor maradjon 1-2 hónapig, még ezt kiheveri, majd segítek neki munkát nézni addig, és persze, ha elmenne olyan** kezelésre is jó lenne..este leírom, mire jutottunk...akkor már nyugisabb itthon...

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. nov. 24. 14:42
 19/19 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyobb a baj, én nem dobhatom ki! Már két éve pánikbeteg:S És ez olyan fokú, h dolgozni se tud menni...hogy nem vettem észre?:S

Azt hittük, csak most van kikészülve, meg nagyon félénk, ilyesmi:S

2010. nov. 24. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!