Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tegyem az unokatestvérem?!?

Hova tegyem az unokatestvérem?!?

Figyelt kérdés

Uncsitesóm ide költözött nyolc napja. Én nagyvárosba lakok és a barátom is ott lakik velem egy szobába, de az anyámékkal, meg öcsém, barátnője, 2 bátyám. Az van hogy elmondása szerint a "falusi nép" babonás vagy mi, mert elzavarták. Amúgy velem egyidős, jól néz ki nagyon, de olyan paraszt hogy a szalonna kiesik a zsebéből. Ott kezdődött a baj, hogy negyedikes még mindig, és nemtudta feldolgozni, az ikertestvére meghalt mikor születtek. És meghalt 3 barátja, az első az agyvérzés, a második meg öngyilkos lett, a harmadik meg balesebe. Mondjuk a harmadikat szerette csak. Meg azt mondja, a nagyapa szelleme megjelent neki a temetőbe, mert kijártak valamit idézni, vagy mi. Vagyis hogy a falusiak félnek tőle, mert ő rosz hatással van mindenkire. De ez lehet hogy komoly, bár inkább peches, meg nem is az én bajom, csak az hogy itt van, "dógozni" meg nem tud menni, és még az én szobámban tanyázik. Abból gondolom, hogy lehet ez komoly, kimentünk egy éve az utcára, és ahol elment ott baleset volt, két kocsi is ösze ment. Ahová lép ott fű nem terem. Meg szintén vagy egy éve átment a szomszédba itt nálunk, hogy volt kismacska, sajnos azóta az is kilapult a kocsi alatt:S, de nem ez a lényeg... és akkor ott a szomszéd férfi szívrohamot kapott. Nyavajog hogy lehet ő a hibás de egész nap ezt hallgatjuk, lusta dög, semmit se csinál...talán kapálni tud, na de itt nincs föld...

hova küldjem el, vagy maradjon?


2010. nov. 24. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez tök olyan mint egy horror filmben:O

Szegény:(

Hát elhiszem hogy nagyon idegesít,de nagyon nehéz lehet neki ha ennyien meghalnak körülötte:(

Fiú vagy lány?

2010. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, lány:) bocs siettem egy kicsit közbe főzök ilyesmik...csak ha lenne neki egy külön szoba mit bánnám én, de így elég rossz...
2010. nov. 24. 13:19
 3/19 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy kellemetlen:S Nincs valami rokon akihez még mehetne? Vagy vissza falura?
2010. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Valami irtózatosan rossz enegiája lehet. Elküldeném szakemberhez, de most nem orvosra gondolok, hanem olyan emberre, aki energiákkal foglalkozik. Talán ő tehetne érte valamit. Ez meg elég rossz lehet neki anélkül is, hogy te bűntetnéd. Gondolj csak bele, te feltudnád dolgozni ezt a sok tragédiát? Az ikreknél meg tényleg van valami erős kötődés, és hát 2 barátja is meghalt.

Légy türelmes vele, és keressetek neki valami feng shui, vagy **s szakembert!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, senki se fogadta be, mert nálunk ilyen a család, főleg szegényekkel, meg már a rokonnság egy része is őt okolja, pedig van ahol szoba is lenne, meg gazdagok, de nem segítenek:S

A faluba meg mondtuk, menjen vissza, de nem mer, mert egy vénember megfenyegette hogy feldarabolják, és a vadetetőbe, vagy hova teszik:(

2010. nov. 24. 13:27
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor most a te szobádban vagytok 3-an?te a barátod és a rokon??
2010. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hol keressünk olyan szakembert, aki nem b@sz át?:S Nekem csak reikis ismim van kettő....
2010. nov. 24. 13:29
 8/19 A kérdező kommentje:
Jaja, az én szobámban vagyunk hárman:S
2010. nov. 24. 13:30
 9/19 anonim ***** válasza:
tanyára xD
2010. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]

talán segít

2010. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!