Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A történtek után érdekelne...

A történtek után érdekelne még ez a férfi?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves lány( a legjobb barátnőm) és a 38 éves pasija. Titokban vannak együtt már majdnem fél éve.

Hetente összevesznek, minden apróságon. A férfi elhagyta múlthéten, majd egy másik nővel aludt (állítólag nem feküdt le vele). A barátnőm persze ezt is megbocsátaná neki, mert a férfi azzal állt elő, hogy csak féltékennyé akarta tenni.


Bármit mondok teszi, csak a pasi nyakára jár, és fél város rajta nevet, ahogy megalázza magát újra meg újra :S


2010. nov. 24. 11:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy pasi elhagyja a barátnőjét, más nővel alszik és nem történik semmi, akkor a pasi vagy meleg vagy hazudik.
2010. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanék már semmit a barátnőmnek. Gondolom, mindent elmondtál, amit lehet, és nem azért teszi, amit tesz, mert senki nem hívta fel a figyelmét a visszásságokra. Néha a kevesebb több: mondd, hogy már mindent elmondtál az ügyben, nem tudsz újat.
2010. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy egy fiatal 19éves lány ha nem is korban hozzá illőt de hasonló pasit nem talál?Minek neki nagyapa?Köztem és a párom között 10év van de néha ez is rengeteg!Sok dologban kijön a különbség!Megértem hogy a mai vele egykorú pasiknak nem épp a komoly kapcsolatra van szükségük no de...próbálkozzon arra pláne ha még ez a pali ilyen szemétláda is.Nem hogy örülne hogy ilyen bnője van...bár a részleteket nem ismerjük ugye!

A barátnőd nem tervez családot...egyszer?Mert ez a 38as...nem hiszem hogy már vagy még bevállalna egy kisgyereket vagy kettőt (ha csak nem roma vagy tróger)

2010. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy barátnőm, és ő is összejött egy sráccal. Már mondtam neki az elején, hogy vigyázzon vele, mert az exbarátnőjét nem egyszer láttam monoklival az utcán amíg együtt voltak. A barátnőm nagyon beleszeretett ebbe a srácba, pedig már az elején voltak problémák, és azóta is.Sokszor kért tanácsot tőlem, soha nem fogadta meg, aztán meg rám volt mérges, hogy én miért feltételezem az ő szerelméről, hogy ő milyen rossz, mert próbál megváltozni.

Mindennek ellenére összeköltöztek, és a barátnőm terhes lett. Azt hitte, majd a baba változtatni fog a kapcsolatukon, de nem így lett. Már egy éves a kisfiú, de még mindig egy agresszív ember. Sajnos vannak nők akik azt azt szeretik, ha megalázzák őket. Nagyon sajnálom mert a barátnőm egy értelmes nő, csak valamiért teljesen elvette az eszét a szerelem. Én az egészben a kisfiút sajnálom, mert ő fogja meginni a levét ennek az egésznek.

Rossz látni az embernek a legjobb barátját, amikor tönkre teszi az életét, és nem csak a sajátját, sajnos tenni ellene nem lehet semmit, ha ennyire önfejű. Remélem a barátnődnek időben kinyílik a szeme.

2010. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem komoly a kapcsolat. Nem is kapcsolat. Csak testi kölcsönhatás. :-) Tizenéves lányokat nem vesznek még komolyan a náluk idősebb, érett pasik. Az említett másik nő valószínűleg korban hozzá illő és tapasztaltabb lehet, együtt aludni a nővel...a világ legtermészetesebb dolga, hogy szex is van az együtt alvásban, méghozzá összebújva. Azzal az állítással, hogy " nem volt szex, csak féltékennyé akarta tenni, de azért vele aludt " csak hülyének nézte a tapasztalatlan lányt.
2010. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók mindent leírtak. Sajnos vannak ilyen utolsó szemetek.. Kihasználja a lány érzéseit, és a saját kényelme szerint rángatja maga után.


Nem sokat tehetsz.. Legyél vele türelmes, és próbálj hasznos tanácsokat adni, akkor is, ha nem fogadja meg. Előbb vagy utóbb csak kinyílik a szeme, és akkor örülni fog, hogy van kinek a vállán sírnia.. A barátnőd most bajban van, még ha nem is fogja fel, úgyhogy legyél mellette, és ha válaszút elé kerül, mozdítsd a jó irányba. Később hálás lesz érte..

2010. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A pasi azért nem feküdt le a nővel, aki nála aludt, mert a nő nem akarta hogy könnyűvérűnek nézzék.
2010. nov. 24. 14:29
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

13:24-es vagyok. Én írtam a "...hülyének nézi a lányt..."

És te el is hiszed, hogy a lány azért nem feküdt le a pasival, hogy ne nézze könnyűvérűnek, Ezt tényleg elhiszed. Gondolkodjál már. Ha te nem akarsz egy pasinak könnyűvérűnek látszani akkor eleve nem is alszol vele! Hogy lehet valakit ennyire hülyének nézni? nem szexel vele de azért vele alszik. De még csak nem is a lakásában tartózkodik. Nem is megy fel hozzá.

2010. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Javítok: De még csak nem is megy fel a lakására...
2010. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A férfi berúgatta a csajt, ő meg nem akart hajnalban hazamenni. Ezért a pasi felajánlotta neki hogy nála alhat.

De végülis mindegy, hogy a csaj hazudik-e.

A férfi elismerte, hogy ő lefeküdt volna a csajjal, ha a csaj szétrakja a lábát.

2010. nov. 24. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!