Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A történtek után érdekelne...

A történtek után érdekelne még ez a férfi?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves lány( a legjobb barátnőm) és a 38 éves pasija. Titokban vannak együtt már majdnem fél éve.

Hetente összevesznek, minden apróságon. A férfi elhagyta múlthéten, majd egy másik nővel aludt (állítólag nem feküdt le vele). A barátnőm persze ezt is megbocsátaná neki, mert a férfi azzal állt elő, hogy csak féltékennyé akarta tenni.


Bármit mondok teszi, csak a pasi nyakára jár, és fél város rajta nevet, ahogy megalázza magát újra meg újra :S


2010. nov. 24. 11:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*bármit mondok neki (mert tanácsot kér tőlem) az ellenkezőjét teszi
2010. nov. 24. 11:29
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Két teljesen eltérő korosztály és nem hiszem,hogy összeillenek. Egy ennyi idős pasi ,mit akar egy 19 évestől?
2010. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ürgét én úgy segberúgnám, csakúgy repülne. Kicsapongó, megalázza a barátnődet. De úgy látszik a te barátnőd is megvakúlt a szerelemtől. Szerintem amíg saját maga nem látja be mennyire átverik, te nem sokat tehetel.
2010. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Engem biztos nem, de a szerelem sok állatságra ráveszi az embert ...
2010. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha a baràtnõd jól érzi magàt megalàzva,te hagyd hadd jàrja az utjà.Majdcsak fel ébred.Nagyon nem birom,mikor egy nõ 20évvel idõsebb pasival alàztatja magàt,nagyon buta baràtnõd lehet,az is lehet,hogy pénzes pasi.
2010. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Teljesen egyértelmű mindenkinek, hogy a férfinek csak egy ágyas kell.

És persze az is kiderült, hogy nem a ffin múlt, hogy nem feküdt le a nővel aki nála aludt.

2010. nov. 24. 11:37
 7/21 anonim ***** válasza:
Szinte apja lehetne a pasi...majd felnő a csajszi és rájön, hogy mire is kell. Egy 38 éves pasi mit akarna egy ilyen kis csitritől? Komoly kapcsolatot biztos nem, csak jó ha villogni tud egy fiatal macával a haverok előtt, meg van egy állandó ágyasa.
2010. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

A barátnőd már nem kislány! Az hogy itt most jól kibeszéljük nem fogja az érzéseit megváltoztatni

Tanácsot kért tőled,............ nem fogadta meg

Ha neki így jó hagyd békén, majd rájön ha ez neki mégse jó

2010. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ekkora korkülönbséggel szerintem már csak akkor szabadna belemenni egy párkapcsolatba, ha minden klappol. De legalább látszólag!!
2010. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a csajnak szimplán apa-komplexusa van.

Ez a korkülönbség baromi sok.

A fickó jópár dolgon túl van, amibe a 19 éves lány csak most kóstol bele, a pali meg élvezi, hogy jól kihasználhatja őt az ostobasága miatt.

2010. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!