Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleid milyen kifogásokat...

A szüleid milyen kifogásokat találnak ki?

Figyelt kérdés
Pl "mert azt mondtam"; "az anyád vagyok"; "Azt kell csinálnod amit mondok"; "csak mert" meg még sorolhatnám :S
2010. nov. 23. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi leszek, hogy te mit mondasz majd a hülyegyerekednek, amikor ezredjére sem érti meg amit magyarázol neki, hanem azon rugózik, hogy 14 évesen miért nem mehet el diszkóba meg ilyesmi.
2010. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni? Nem úgy látszik, a kérdés nem ez volt.
2010. nov. 23. 20:20
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Első, szerintem a diszkóhoz ennek tényleg semmi köze


Én ilyeneket hallottam:

"Az enyém az utolsó szó, Te nem szólsz vissza"

"nem egyszerre húztunk nadrágot"

"mikor én beszélek Te hallgatsz"

Kb ezek, de utáltam mikor ezeket hallottam mert mindig kiszolgáltatottnak éreztem magam...úgy éreztem az anyám felsőbbrendűnek érzi magát...

Én ezeket sosem fogom mondani a gyermekemnek mert ezek a szavak nekem iszonyúan estek...:(

2010. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"csak"nehogy már én számoljak le neked"amíg itt laksz az van amit mi mondunk"

Ezt mind azér amiért néha kiszeretnék itthonról mozdulni így 16 évesen:D

2010. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
"Amíg az én házamban laksz..."
2010. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
"Amíg az én kenyeremet eszed, addig..." és "amíg én veszem a bérletedet az van amit én mondok." Mondjuk ezeket mindig viccesen szokta mondani, csak hül.yeségből. 16/L
2010. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én házamban azt csinálok amit akarok,nem fogok kopogni otthon.Ha nem tetszik/nem úgy csinálod költözhetsz apádhoz/anyádhoz:S
2010. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

na ilyenekre voltam kiváncsi...

nekem is mindig ilyenekkel jön, meg neki nem kell meg indokolnia semmit... -.-

2010. nov. 23. 20:30
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
szadat evesre hasznald... soha nem birtam ki ezeket röhöges nelkül :) amugy a csk-ot pl en is hasznalom most a gyereknel. Ne kelljen mar hatvanszor megmagyaraznom, hogy miert kell felvennie a szalvetat, amit ledobott. Csak, mert azt kertem :)
2010. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Tiniként én is ezeket a "csak azért mert én azt mondtam", "mert az anyád vagyok", "azért mert amíg az én kenyeremet eszed, addig azt csinálod amit mondok", "amíg az én házamban laksz addig az van amit én mondok" magyarázatokat idiótaságnak láttam. Ma már visszagondolva, sokszor azért nem kaptam értelmes magyarázatot, a miért nem kérdésemre, mert nem akartak értelmetlen vitába belemenni, és hagyták, hogy magamtól jöjjek rá, hogy miért is értelmetlen amit el szeretnék érni.

Valamint sokszor az is benne volt, hogy ha azt mondják, mert nem vagy elég idős vagy bármi egyéb arra is tudtam volna bármi kifogást, és ugyanúgy csak a vita lett volna belőle.

Pár év múlva be fogod látni, hogy esetben ezekkel az úgy nevezett idióta kifogásokkal lehet egy vitát a legrövidebbre zárni.

2010. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!