Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem el hogy vannak...

Nem hiszem el hogy vannak ilyen nők. Arról van szó ha találnak egy hapsit a gyerekeit lesz*rja. Más így látja?

Figyelt kérdés
Szóval sok példát láttam itt a környezetembe hagyják magukat kihasználni pl nem dolgozik a férfi a nő igen két műszakba... a férfi elveszi a pénzét az ő hobbijaira, Az idősebb gyerek dolgozik tőle is elveszik a pénz mert a férfinek kell ez meg az.. ez nagyon felháborított... Meg A saját gyerekét eldobja más férfiért... 4 éves gyerekről van szó.. Istenem ennyire kell a f*sz nekik??? Fontosabb mint a gyerek? Elnézést de nagyon felhúztam magam ezen köszönöm a válaszokat 22L
2010. okt. 24. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Tudod, a szerelem vakká tesz. (persze nem mindenkit)
2010. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Ne itelkezz az emberekrol, mivel nem ismered a korulmenyeiket. Eliteled azt, Aki tur a tarsanak, es eliteled azt is, Aki viszont nem tur es kilep a kapcsolatbol.

Egyutterzessel gondolj az emberekre, es ne iteld el Oket, mivel nem Te eled meg a hetkoznapjaikat!

Amikor egy Anya elhagyja a gyermeket, akkor megszoljak, de lehet, hogy az Edesanya azert hagyja hatra a gyermeket pl. mivel tudja, hogy ott ahol hagyja, jobb korulmenyek kozott fog elni, s O nem tudna azt biztositani.

De inkabb hagyja hatra azt a gyermeket, mint belevigye egy olyan kornyezetbe, ahol a gyermekre rossz sors var.

Vagy pedig ha nincs meg az Anyaban az a "szeretet" a gyermeke irant, ami kellene stb.

Minden embernek a szeretetre van szuksege, s nem tudod melyik emberben mi lakozik,lelkileg milyen, mivel Te csak latod ezeket az embereket, de nem ismered!

2010. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
ne itélj meg senkit mielõtt nem jártál néhány mérföldet a mokaszinjában!
2010. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen fordítva látom.

A legtöbb anya első helyre a gyerekét helyezi. Párja, társa csak második befutó lehet.Persze van kivétel, de nagyon kevés.

2010. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Fordítva is előfordul:

Egyik osztálytársamnak meghalt az anyukája, az apukája nevelte őt és a testvérét egyedül. Majd talált magának egy barátnőt aki nagyon kedves volt a fiúkkal, szinte sajátjukként szerette őket. Aztán a férfi elvette a nőt és a nő az esküvő után feltette a kérdést: én vagy a gyerekeid?

A férfi a nőt választotta, a gyerekek a nagyszülőkhöz kerültek és soha többet nem látták az apjukat.

Ez nem attól függ, hogy férfi vagy nő valaki. Sajnos gyalázat, de vannak ilyen emberek akik ezt bűntudat nélkül megteszik. Nekem nem csak egy ilyen példám van, tudnék még írni mire képesek egyesek és hogyan dobják el maguktól a tulajdon vérüket.

2010. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én sosem mondanék le a gyerekeimről, és sosem állítanék senkit ilyen választás elé, hogy én, vagy a gyerekei.
2010. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
09:33: Es ez igy a teljesen normalis
2010. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt általános sulis osztálytársamnak volt ilyen az anyja-már akkor elkezdte, mikor a csaj alsós volt... mivel 4.-ben elmentem az osztályból, hallomásból tudom, hogy azóta mi történt, de azt már akkor is lehetett tudni, hogy 9-10 évesen a csaj már bulizni jár, egyedül mászkál-mert az anyja le sem tojta a nevelését, hanem csak a nála vagy 10 évvel fiatalabb pasijával volt elfoglalva (egyszer, emlékszem, vmi szülői összeröffenésen sem a gyerekről beszélt, hanem arról, hogy milyen jó, hgy kifogta magának ezt a pasit, mert tök úgy néz ki, mint Enrique Iglesias, akiért odavan :S)... hát, azóta sem nagyon foglalkozott a csajjal, ahogy így hallottam. 12-13 évesen már 20+ pasikkal járt, cigizett, ivott, később drogozott... 22 évesen már egyszer elvált, folyton kihasználja a pasikat, alapvető emberi értékek nem számítanak neki, és emellett akkora arca van, és lenézi azokat, akik tisztességesen élnek (pedig nincs neki nagyon mire beképzeltnek lennie, mert műkörmös)-kár, hogy ez lett belőle, pedig egy okos kiscsaj volt annak idején, és ha az anyja nem törődött volna vele, akkor nem ez lett volna belőle. Félek, hogy egyszer nagyon pofára fog esni.
2010. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok... természetesen "ha az anyja törődött volna vele" a végén!
2010. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!