Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a jó feleség?

Milyen a jó feleség?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok.
2010. nov. 23. 19:34
1 2 3
 11/30 Kriszti83 ***** válasza:
41%
Dolgzik/gyereket nevel, mos, jól főz, takarít, kényezteti, mindenben támogatja a férjét :) Egyébként mindenkinek más az igénye. És meg lehet fordítani a kérdést: milyen a jó férj? Mit ad ezekért "cserébe" a jó feleségnek?
2010. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"Egy jó asszony tudja, hol a helye."


Sándor 48/F


Na, és hol a helye, Sanyikám?

Csak nem a konyhában?

2010. nov. 24. 13:06
 13/30 A kérdező kommentje:

Kriszti83, igazad van, bár ez kicsit sok elvárás egy nőtől!

Tényleg ezek mind feladatai, ha dolgozik is?

Marad így ideje magára? Tényleg csak ezek számítanak?

Amiket leírtál, az rengeteg meló. Pont a gyengébb nemnek kell ennyit robotolnia? Tud annyit tenni a férj cserébe, hogy mindezeket meghálálja?

2010. nov. 24. 13:10
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Az akit szeretsz.
2010. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti 83-nak: ez manapság inkább így helyes:

Dolgozik ÉS gyereket nevel :)


Én úgy látom, hogy a párom akkor lenne elégedett, ha munka után, amikor hazajön, meleg kaja várná az asztalon, csak le kellene ülnie megenni. Közben elmesélné, hogy mi történt vele, de senki sem szólna közbe, a gyerekek bent játszanának csöndben a szobájukban. Aztán kaja után áttelepedne a kanapéra egy sörrel és órákig tv-t (benne híradó, sporthírek, focimeccs, F1, MotoGp) nézne, miközben senki sem szólna hozzá. Esetleg 5 percet játszana a gyerekekkel, majd leülne a gép elé játszani és sporthíreket olvasni, meg az idióta kör e-maileket megnézni. Majd fürdés után orálisan kielégíteném, azután ő egyből aludhatna.

Ha ilyen délutánja és estéje lenne, akkor biztos nem kötne belém állandóan...

Szóval én akkor lennék jó feleség, ha mindezt megadnám neki :)

2010. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Hencsi, nálad a pont!:)


Nagyon jól leírtad a férfiak szemszögéből az ideális feleséget!:):):)

Hasonlókat élek át!

Még azzal egészíteném ki, hogy miközben nézi a tv-t meg gépezik, természetesen addig mi zokszó nélkül, mosolyogva, türelemmel ellátjuk a gyerekeket, a lakás természetesen csillog-villog, ha pedig este mégse csak orális szexre kerül sor, úgy a legtutibb a pasinak, ha semmi előjáték nincs, rögtön rátérünk a lényegre a legnedvesebb állapotunkban (max. 5 perc az egész), és utójáték az meg minek?

Legjobb, ha utána némák vagyunk, de amúgy se beszéljünk túl sokat!:)))

2010. nov. 24. 14:34
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az kimaradt, hogy természetesen csilli-villi tisztaság van, a gyerekek jól neveltek és mi a szánkat pedig csak egy dologra használjuk és az nem a beszéd :)))

Jaj, meg azt is kifelejtettem, hogy persze közben csúcsszuperül nézzünk ki, semmi háj, csakis színizom, de az úgy, hogy neki ne kerüljön semmibe (tehát se a fitneszbérlet ára, sem a gyerekekre való felügyelet, amíg lemegyek futni), no és legyen kerek, feszes mellem, miután 2 gyereket össz. 2 évig szoptattam, de persze szilikon nélkül, mert az drága, legyek barna a tél közepén is, de persze ne járjak szoliba, mert az drága, legyen mindig trendi a hajam, de persze ne járjak fodrászhoz, ne legyen csúnya a bőröm, de persze ne járjak kozmetikushoz és hűűűű, folytathatnám még estig vagy másnap reggelig :)))

2010. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
nektek most tényleg ilyen idióta férjeitek vannak? Kezdek megijedni. Ha tényleg ilyenek a pasik,én nem megyek soha férjhez és nem szülök gyereket.
2010. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csatlakozom Hencsihez, ilyen a jó feleség. Csak egy dologban tévedsz: hogy akkor nem kötne beléd állandóan. Ebben ne reménykedj. Minél jobb vagy, "csilli csilli villi villi, meg kozmetikus, annál jobban látszi, hogy te milyen jó vagy, ő meg nem annyira jó a maga dolgaiban, mint te a tiédben, és ezt mégse hagyhatja. Ezért minél jobb vag, annál jobban kritizál. És ha kritizál, akkor te azt godnolod: "Úgy látszik, még jobban kell igyekeznem". Még jobban igyekszel mégjobb leszel, ezért még rosszabb lesz ő az összehasonlításban, tehát kiegyenlítésül most már aztán még jobban összeszid. És így tovább, tündi bündi.
2010. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, nem tudom. Szerintem, ha békén hagynám és meló után azt csinálhatna, amit akar, nem lenne semmi kötelezettsége senki felé, akkor nem lenne semmi gáz. Csak akkor nem értem, hogy miért akart párkapcsolatot (és gyerekeket) :)

Hülyén hangzik, de én pont azért nem akartam soha férjhez menni, hogy ne tartson vissza a válással járó procedúra, ha esetleg betelik a pohár és le akarnék lépni. Ostoba felfogás tudom, de sok párnál láttam már, hogy csak azért nem válnak el, mert a válás is rengeteg pénzbe és időbe telik. Az esküvőről meg ne is beszéljünk :))))


Amúgy már pont akartam írni egy ilyen kérdést, hogy sok mindenkinek ilyen a párja, mint az enyém vagy csak én választottam nagyon rosszul? :)

2010. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!