Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a jó feleség?

Milyen a jó feleség?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok.
2010. nov. 23. 19:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Amilyen én vagyok!Sajnos nem mindig eredménnyel.Akinek jó felesége van,nem mindig van elismerve,mert a férj megszokja,hogy a helyén,rendjén van minden.
2010. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

70 dologhoz ért..

A 69hez,és a főzéshez...:D

Na,ezt félretéve.Mindenkinek mások az igényei,ami neked imponál egy nőnél,az lehet,hogy engem taszít.Például utálom,ha kiszolgálnak.Utálom,ha ugrálnak körülöttem,pár feleség pedig kifejezetten ez a tipus.

2010. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt én férjem meg azt szerette volna, ha kiszolgálom mindennel, én meg nem vagyok ilyen.

Tényleg mindenkinek más igényei vannak.

2010. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Nagyanyáink mondták: egy nő legyen szajha az ágyban, szakács a konyhában, úrinő a társaságban. :)


25/N

2010. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
7%

Egy jó asszony tudja hol a helye.


Sándor 48/F

2010. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Egy jó asszony,aki évek multàn is érzi,hogy a férje rajong érte.
2010. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy jó feleség.

A házasság nem elvárásokról szól, aminek meg kell felelnie mind két félnek.

Hanem együtt élésről, egymás segítéséről, szeretetről.


Az a jó feleség, aki szereti a társát, segíti, támogatja, amiben csak tudja és cserébe ugyanezt kapja a férjétől.


Persze a nyilván a nők jobban értenek pl a takarításhoz mint a férfiak... de ha mégsem, akkor mi van?! Ha a férj takarít és a nő szereli a kocsit, akkor mi van? akkor az már nem jó feleség vagy férj? :) Nem ez a lényeg.

2010. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
2%
Szex után hazamegy.
2010. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
3%

Egyetértek19:49! Mi az, hogy "jó feleség"???

Azért vannak ötleteim: Jól főz, és csakis nekem, más férfira rá sem néz. Akit összeszidhatok, ha dühös vagyok, vagy ha valamit elrontok. Aki nem nyafog, és nem pityereg ha összeszidom, vagy akár ha valami tetlegesség is el - elcsattan. Aki mindig mellettem áll, hadd lássák mások, milyen dögös a nőm. Minden ügyes bajos dolgomat elintézi, aztán ha kész, felhív, mert tudja, hogy nekem nincs időm ilyesmire.

2010. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Normális választ kért a kérdező. Tehát a jó feleség mindenekelőtt önmaga. Önmaga saját őfensége, nem hagyja magát befolyásolni, nem hagyja, hogy egy másik személy kihasználja, felhasználja, dísznek a kalapja mellé tűzze. Igyekszik viszont mindenben segítségére lenni, ha a férje valami oknál fogva tényleg segítségre szorul. Igyekszik a saját tehtségeit kifejleszteni, ezzel örömet szerezzen magának és párjának, családjának is. Szexben nem csak a teste, hanem a lelke is.

Békességet és jóindulatot áraszt a családban. Elég intelligens ahhoz, hogy ne korlátozza társa törekvéseit, ne legyen féltékeny, sem irigykedő, elégedetlen. Jártas az erőszakmentes kommunikáció módjaiban. És még sok ilyesmi...

2010. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!