Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak tesóm haverjával?

Mit csináljak tesóm haverjával?

Figyelt kérdés

Hello!

15 éves lány vagyok, van egy tesóm 20 éves. Az egyik volt haverja aki 25 év körül van nyáron úgy mondd szinte rám mozdult.Msn-en irkálta h szeretem-e a f*szt, meg hogy ő szívesen segít ha még szűz vagyok. Parkba odajött mindig hozzám, volt h meghívott kólázni, beszélt nekem a barátnőjéről h már nem szereti csak dugni jó vele stb. Persze én nem akartam tőle semmit. Tesómmal akkor nem voltak jóba. Nyár utolsó hónapjába összejöttem a barátommal. Ma itt volt nálam. Tesómnál ott volt az a másik srác. (ezek szerint kibékült tesómmal). Tesóm és a haverja pont akkor indultak ki cigizni amikor én a barátomat kísértem ki. Kijöttek a szobából köszöntünk nekik rendesen.Erre a haverja elkezdett röhögni közben ránk nézett. Láttam barátom tekintetén h nem esett neki vmi jól. Aztán beszólt a srác h asszem inkább motorral megyek.(mivel barátom motorozik, és tesóm haveri társasága nem nagyon bírja a motorosokat). Már azt hittem beszólok a srácnak vagy valami mert nagyon kész voltam. Nem nagy beszólások ezek,de nem esett valami jól. Mit csináljak? :S Nem ártottam a srácnak semmit, akkor ő miért szól be?


2010. nov. 23. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én a problémát se értem, őszintén... beszólogat, na és? Rá se ránts.
2010. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szád, és küldd el a fenébe. Te vagy otthon, mit képzel magáról? Attól hogy te fiatalabb vagy, semmi joga szórakozni veled. Ha meg a tesód nem neked ad igazat, akkor meg is érdemli a barátját. Nem kötelező neked mindenkivel kijönni, akit hazavisz. Esetleg ha jóban vagytok annyira a bátyáddal, szólhatnál neki hogy állítsa le.. Ebből, amit elmondtál a srácról, nekem úgy tűnik hogy egy kis r*bancnak néz, akivel nyugodtan szórakozhat.. Lehet, hogy a bátyád sem örülne, ha tudná hogy próbálkozott nálad.

Egyébként nem kell hozzá jó képet vágnod ha átmegy hozzátok, egy ilyen alakkal szemben felesleges az udvariaskodás. Nem baj, ha tudja, hogy nem látod szívesen.

2010. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megmondod neki,hogy pofa lapos gyökér és kész.
2010. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy bunkó fasz, mondd meg tesódnak hogy állítsa le.Vagy szólj be neki te.
2010. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha látja rajtad, hogy zavar téged, vagy a barátodat, annál jobban fogja csinálni (beszólogatni). Lehet féltékeny, mert meg szeretett volna szerezni magának amolyan 1 éjszakás kalandra. Csak ugye ott a barátod, egy akadályként az ő szemében.

Próbálj meg nem foglalkozni vele, és a barátod se, köszönjetek ha találkoztok, majd nézzétek levegőnek, ha csak beszólogat.

Ha nem tud normálisan kommunikálni, bármit is mond: egyik fületeken 60-nal be a másikon 120-szal ki! Mi ezt szoktuk mondani az ilyenre. ;)

2010. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Anyummal beszéltem, azt mondta sz*rjak rá :)

Ha még egyszer ilyen lesz már biztos nem hagyom szó nélkül!

2010. nov. 23. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Duzzog, hogy nem őt választottad. Nem érdemli meg, hogy érdekeljen.
2010. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!