Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismer v. alaki olyan párokat,...

Ismer v. alaki olyan párokat, akik hosszú idő után szakítottak (mondjuk több, mint 5 év után)? Mi lett velük, újra összejöttek vagy nem?

Figyelt kérdés

Csak mert az egyik ismerősöm szétment a párjával, pedig több, mint 8 éve jártak. Az egyik házasodni akart, babát szeretett volna, a másik teljesen elzárkózott előle.

Szerintetek összejöhetnek még? Annyira sajnálom őket. Én úgy gondolom, hogy még 9 év után is kölcsönös (volt) a szerelem.


Ugyanez volt a helyzet 10 éve egy másik ismerősömmel, ők 9 hónap szünet után újra összejöttek, majd még azon a héten a fiú el is jegyezte a lányt. Azóta is együtt vannak, van 2 szép gyerekük.

Van rá esély, hogy ugyanez történjen most is?


2010. nov. 23. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha szeretik egymást akkor minden lehet.
2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
ha egyikük sem hajlandó beadni a derekát a másik kedvéért, akkor nem sok.
2010. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kicsi az esély rá, mert teljesen különböznek a céljaik. Ha ezt össze akarják egyeztetni, akkor az egyiknek nagyon engednie kell...
2010. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen vagy igen, vagy nem. Mi hamar szakítottunk, másfél év után, de utána újra összejöttünk. Ennek már 6 éve, és még mindig nagyon szeretjük egymást.
2010. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha szeretik egymást, akkor...

A szerelem sokszor kevés! Az sokkal jobb, ha mindketten ugyanazt akarjuk hosszútávon, mert a szerelem idővel megfakulhat. Az alkalmazkodás, és egymás kölcsönös elfogadása ami elengedhetetlen egy kapcsolatban. Ha egyszer már úgy döntöttek, hogy mást akarnak az élettől, és szétmentek, akkor nem is lenne értelme, mert csak boldogtalan lenne valamelyikük.

2010. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 9 év után szakitottam a párommal,de nem jöttünk ujra össze,mert nem akarom,nem szeretem már.
2010. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a válaszokat!

Azért szurkolok, hátha beadja az egyik a derekát. :(

2010. nov. 23. 13:38
 8/15 anonim ***** válasza:
A 2 szép gyerekes ismerős pár valószínűleg a szabályerősítő kivétel. Ha 8 év után nem sikerül egy ilyen alapvető és fontos kérdésben közös nevezőre jutni, mint a gyerekvállalás, abból ritkán lesz aztán egy boldog család. Általában úgy alakul ilyenkor a dolog, hogy "véletlenül" besikeredik egy gyerek, összeházasodnak, pár évig ölik egymást, esetleg összehoznak még egy gyereket, aztán kultúráltnak nem nevezhető módon elválnak. Aztán egész hátralévő életükben marják egymást gyerektartás meg effélék miatt. Legalábbis tágabb ismeretségi körből ez a tapasztalat, de persze ez nem reprezentatív felmérés.
2010. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha csak nem adja be a derékát valamelyik, akkor nem. De nem is kéne, ha az egyik vágyik családra, miért áldozná fel az álmát a másik miatt? 9 év után igazán ideje lenne, ha a másik még midnig enm akarja, az csak azért lehet, mert nem biztos benne, hogy ő az igazi. Nálunk si hasonló miatt lett vége, 3 év után, én szerettem volna legalább összeköltöni, de ő nem. Nem volt érdemes várjak utána, ha igazán szerett volna, nem ellenkezett volna.
2010. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem van két ismerősöm. Ők fiatalon jöttek össze, azt hiszem a lány volt olyan 16-17 a fiú meg 21 körül. Most 34 éves a lány. Sokáig jártak, aztán összeházasodtak, megszületett a lányuk és onnantól kezdve nagyon megromlott a kapcsolatuk. Elváltak, Eladták a házat, mindent felszámoltak a közös életükből. Aztán másfél év múlva újra összejöttek, nem házasodtak ugyan össze, de együtt élnek, együtt nevelik a 8 éves lányukat és imádják egymást, tök boldogok.
2010. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!