Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig alázhat még az anyósom?...

Meddig alázhat még az anyósom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok, és 8 éve vagyok a párommal!2 éve meghalt apósjelölt és azóta az anyósjelöltem nem bír!Próbáltam nagyon normálisan kezelni, de úgy döntöttem nem megyek hozzá, mert ha nem bír akkor nem rontom a lakása levegőjét!A párom nála lakik,mióta meghalt az apósjelölt!Az anyós öreg, de nem beteges!Ebbe is beletörődtem,de nem megyek át hozzájuk már 1 éve,és elviselem,hogy a párommal csak minden másnap este találkozunk!Szóval a lényeg , hogy én kiléptem az anyós életéből és azt hittem ezzel lenyugszik.De nem !!!Folyamatosan azt hallom ismerősöktől, hogy a falujában az utcán előadást tart rólam, hogy én milyen gáz vagyok!Már a sárga földig lealázott!!Meddig teheti ezt?A páromnak nem mondhatom el, mert nem hinné el, hogy az ő anyja így viselkedik.Mit tegyek.Már nem tudom lenyelni.Annyira fáj, nem bírom tovább,amiket hazudozgat rólam és lejárat!Nem írok példákat de nagyon undorító, aljas dolgokat mond rólam és már a családomról is!Bocsi hogy hosszú lett, de nagyon bonyolult és szerettem volna ha értetek.Köszönöm!
2010. nov. 22. 21:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
Ebben nem te vagy a hibás. Mi az h a te párod még az anyjánál lakik? Jóhogy a földig aláz, gondolj csak bele, győzött, vele van az ő kicsi fia, nem a párjával(mint normális esetben). Ha ezt továbbra is hagyod hülye vagy!!! Mondd a párodnak h költözzön azonnal vissza hozzád!!!!
2010. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem te rossz felől közelíted meg ezt a kérdést. Inkább azon főne a fejed, hogy mi baja a pasidnak.A Mama tök mellékes, ha a párod melléd áll. Költözzön el anyucitól, járjon látogatóba hetente egyszer-kétszer,kezdjetek közös életet végre. Ha ez megvan és az anyós áskálódik, SZÓLJ a párodnak, rendezze le ő az anyját. Ha a történet bármelyik ponton megakad, hagyd a francba azt a hapsit, van más férfi is a világon. Nem hiszem, hogy ezt érdemled, legyen már önbecsülésed!
2010. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
A párom egyáltalán nem akar az anyja nálkül élni.Ezt kerek perec elmondta, sosem hagyja magára!A néni meg nem tud engem elviselni,és már ennyi megalázás után nem is költöznék a nénivel egy fedél alá!
2010. nov. 23. 15:28
 24/24 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Felejtsd el mind a kettőt örökre.
2010. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!