Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig alázhat még az anyósom?...

Meddig alázhat még az anyósom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok, és 8 éve vagyok a párommal!2 éve meghalt apósjelölt és azóta az anyósjelöltem nem bír!Próbáltam nagyon normálisan kezelni, de úgy döntöttem nem megyek hozzá, mert ha nem bír akkor nem rontom a lakása levegőjét!A párom nála lakik,mióta meghalt az apósjelölt!Az anyós öreg, de nem beteges!Ebbe is beletörődtem,de nem megyek át hozzájuk már 1 éve,és elviselem,hogy a párommal csak minden másnap este találkozunk!Szóval a lényeg , hogy én kiléptem az anyós életéből és azt hittem ezzel lenyugszik.De nem !!!Folyamatosan azt hallom ismerősöktől, hogy a falujában az utcán előadást tart rólam, hogy én milyen gáz vagyok!Már a sárga földig lealázott!!Meddig teheti ezt?A páromnak nem mondhatom el, mert nem hinné el, hogy az ő anyja így viselkedik.Mit tegyek.Már nem tudom lenyelni.Annyira fáj, nem bírom tovább,amiket hazudozgat rólam és lejárat!Nem írok példákat de nagyon undorító, aljas dolgokat mond rólam és már a családomról is!Bocsi hogy hosszú lett, de nagyon bonyolult és szerettem volna ha értetek.Köszönöm!
2010. nov. 22. 21:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
Hát diktafonnal ugasson be a mamának :)
2010. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha anyuci pici fia,akkor nem fog neked hinni.De te ne hagyd magad.Ha igazad van,állj ki magadért!Ha te nem teszed,más nem teszi!
2010. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Bármi történne a kapcsolatunkkal,én már akkor is le lettem járatva, mert a nyugdíjra várva bőven van arra ideje , hogy rólam témázgasson.Nem tudom elviselni, hogy úton útfélen hallom vissza emberektől,és a legdurvább, hogy a családom is belekeveri.Nagyon bánt.Dühít és fáj....
2010. nov. 22. 22:10
 14/24 anonim ***** válasza:

De én azt nem értem, hogy hogy bírtad ki eddig? Én kb. az első ilyen eset azonnal olyan balhét csináltam volna, hogy csak na. Nameg basszus neked is visszamondták amiket a mama mondott, akkor a párodnak nem mondanák el ugyanezt?

Nyugi mellédállna. És oszd le ezt az anyósjelöltet, de minél hamarabb! Ez tolerálhatatlan. Ki a jó istennek képzeli magát???

2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%

Csináld meg a diktafonos dolgot, állísd tények elé a párod, és mondd meg, hogy döntse el, kivel szeretne élni, mert Te nem akarod elszedni az anyjától, de szereted és így nem mehet tovább.

De ha fontosabb a jóhír helyreállítása, akkor a becsületsértéses feljelentést is megfontolnám a helyedben. A helyzet csak az, hogy nem tudom milyen büntetés jár érte... de ha azzal ellene ítélne a bíróság, soha többet nem hinnének neki a faluban, ha valakiról rosszat állítana.

2010. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha ott hagyod a fiát,nem fog rólad pletykálni,ez a célja hogy a fiuka az övé maradjon,mert beteg,birtoklási mániás...Az ilyen még mérgezni is képes,tapsztalat...
2010. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem azt, hogy a párod minek költözött vissza az anyjához! Azért mert a papa meghalt? De azt írtad, hogy a mama nem beteges, csak öreg! Nem mondod komolyan, hogy feladta a közös életeteket azért, hogy az anyja ne legyen egyedül??? De így meg te maradtál egyedül!! Jaj, szerintem ez beteges!!! Szabadulj meg tőle! Ő soha nem lesz képes elszakadni az anyjától! És a mamának is az a célja, hogy téged eltávolítson, nem akar osztozni veled!! Ezt a mocskolódást addig fogja folytatni amíg ki nem csinál! Jó úton halad, ezt valljuk be!! Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem hinne neked a párod, akkor nincs is miről beszélnetek! Hagyd ott, akkor rákényszeríted a döntésre! Ha igazán szeret, akkor téged választ, ha meg nem jelentkezik, akkor pasizásra fel!!!!! :)
2010. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
Már akkor elérte amit akart mikor a pici fia visszaköltözött hozzá,de még az is bántja ha a fia esténként elmegy hozzzád az is ha rád gondol,mert beteg,de a pasira igy számíthatsz,hogy anyuci szoknyáján ül,mert kényelmes,hozzád meg eljár kufircolni,menekülj...
2010. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%
Magányos az ő 'pasija' halott és írigy a ti kapcsolatotokra ha össze melegetek a fia elhagya és ő élete végére egyedül marad. A párodnak kéne lépni felőt 32 éves ember költözön el anyukától.
2010. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%
Fight!
2010. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!