Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig alázhat még az anyósom?...

Meddig alázhat még az anyósom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok, és 8 éve vagyok a párommal!2 éve meghalt apósjelölt és azóta az anyósjelöltem nem bír!Próbáltam nagyon normálisan kezelni, de úgy döntöttem nem megyek hozzá, mert ha nem bír akkor nem rontom a lakása levegőjét!A párom nála lakik,mióta meghalt az apósjelölt!Az anyós öreg, de nem beteges!Ebbe is beletörődtem,de nem megyek át hozzájuk már 1 éve,és elviselem,hogy a párommal csak minden másnap este találkozunk!Szóval a lényeg , hogy én kiléptem az anyós életéből és azt hittem ezzel lenyugszik.De nem !!!Folyamatosan azt hallom ismerősöktől, hogy a falujában az utcán előadást tart rólam, hogy én milyen gáz vagyok!Már a sárga földig lealázott!!Meddig teheti ezt?A páromnak nem mondhatom el, mert nem hinné el, hogy az ő anyja így viselkedik.Mit tegyek.Már nem tudom lenyelni.Annyira fáj, nem bírom tovább,amiket hazudozgat rólam és lejárat!Nem írok példákat de nagyon undorító, aljas dolgokat mond rólam és már a családomról is!Bocsi hogy hosszú lett, de nagyon bonyolult és szerettem volna ha értetek.Köszönöm!
2010. nov. 22. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ezt pedig a pároddal kell megbeszéld...ő segíthet, más nem nagyon. Ha a párod nem hisz neked, akkor vegye a mamát feleségül, Te meg lépj ki az életéből. Így nem lehet élni...
2010. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Ameddig hagyod,jól beolvasol neki,elmondod a pici fiának,hogy vagy normális párkapcsolat vagy te ha nem lép akkor hagyd ott éljen tovább anyucival...
2010. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Szia.Sajnos nagyon nehéz helyzetben van,és igazából semmit sem tehetsz.Én voltam a te helyzetedben,és nagyon nehéz volt.10 évig tűrtem az Anyósom megaláztatásait,és amikor fellázadtam és mindent elmondtam a férjemnek,nem hitt nekem.Elhagyott és elvitte a gyermekemet is.Sajnos ha úgy gondolod,hogy a férjed nem hisz neked,akkor lépned kell,mert erre rá fogsz menni.Tudom mert 3x jártam meg a pszichiátriát az anyósom miatt.Hát nagyon sok szerencsét kívánok neked,és kívánom,hogy jóra forduljon a sorsod.Őszintén!
2010. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Márpedig mondd el a párodnak. Valószínű ő az igazi és a saját problémáidat vele is meg kell beszélned. Nem gondolom, hogy nem hinné el neked. Főleg, hogy az ő anyja kreálja. Mindenképp mondd el, és ha ezek után a helyzet nem változik akkor olvass be az anyósnak. Rólam egyetlen egyszer merne hazudozni olyan szidást kapna, hogy 40 évig emlegetne, utána járhatna a szája.
2010. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Sajna a páromnak nem mondhatom el, tényleg képtelen elhinni hogy az anyja így viselkedik!Nem vagyunk házasok, nincs gyerekünk!A párom 36 éves!Előtte együtt éltünk.Mikor visszaköltözött az anyjához én is megpróbáltam az ott létet, de a néni mindig belémkötött és egyszerűen nem tudott elviselni.Gondoltam nem zavarom, de ő nem fejezte be.Annyira fáj, hogy miket hazudozik rólam, és hogy talán van pár ember aki elhiszi, hogy mennyire gáz vagyok.Nyomdafestéket nem tűrően beszél rólam.Meddig engedhetem?Hogy tudnám tisztázni magam a közös ismerősök előtt?Hogy tudnám intelligensen leállítani a nénit?
2010. nov. 22. 22:03
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Én azt hiszem elmennék egyszer hozzá úgy látogatóba, hogy a párod ne legyen ott, és rákérdeznék, hogy miért csinálja ezt, miért jó a sok hazugság... a biztonság kedvéért vinnék vmi hangrögzítőt, felvenném, és ha nem jól sül el a dolog, akkor beszélnék a pároddal, ugye bizonyítékod is lenne. Más ötletem nincs
2010. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Olvass be az anyósnak!

Édesanyám 25 év után volt képes a sarkára állni,de addigra tönkretette a családot a MAMA!

2010. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak a kisebbik baj, hogy az anyósod mocskolódik, a nagyobb (szerintem) az, hogy a párod 8 év együtt járás után is az anyucijával lakik, nem pedig veled!!!


Én a helyedben előbb ezt a dolgot rendezném!


8 év után nem akarna esetleg feleségül venni???...


Ha meg nem akar feleségül venni, akkor nem gondolod, hogy itt lenne az ideje, hogy faképnél hagyd?!

Mennek az éveid, már 28 éves vagy, mire feleszmélsz már 30 éves leszel és minden pasi megnősült a környezetedben, ott állsz majd egyedül...


Anyuci piciny fiacskája lehet élete végéig anyuci mellett marad, nem kellene, hogy a te életed erre menjen rá!

2010. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Még annyit, hogy ha komoly dolgokat terjeszt, akkor fel is jelentheted becsületsértésért. Bár gondolom az már amolyan végső eset lenne. De ha 8 év után a Párod inkább neki hisz és nem Neked, ott komoly bajok vannak. Mármint tudom, h az anyja, de azért mindenki ismeri az anyját annyira, h tudja mikre képes, legyen az rossz vagy jó dolog...
2010. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
21:54-es vagyok.Jó ötlet,hogy olvasson be az anyósának,de ha az olyan mint az enyém volt,akkor úgy állítja be a dolgokat,hogy abból ő jönne ki rosszul,és ez csak folyamatos vitához vezetne,ami pedig tényleg szakításhoz vezet.
2010. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!