Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan merítesz erőt amikor...

Honnan merítesz erőt amikor már semmi nem jó?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok,élnem kellene,világot látni és hasonlók.

Ehelyett egy porfészek város közepén lakok,friss diplomásként minimál alatti összegért dolgozok,nincsenek itt barátaim,az egyetlen amiért,akiért itt vagyok,az a párom,de kezdem feladni.Szeretem nagyon,de belefáradtam,hogy sosem jó semmi.Ország másik végében 4x ennyit kereshetnék kezdőként,szivem szakadt meg mikor vissza kellett mondani(utána inkább töröltem magam az álláskereső portálokról,ne is fájditsák a szivem).Ő is találna munkát,olyan a végzettsége,és mindenhol többet fizetnek annál amit most kap...

De maradjunk mert még suli van vmennyi (mintha akárhonnan nem tudna bejárni 2hetente hétvégén,mint ahogy kivétel nélkül mindegyik csoporttársa teszi),meg mert ...már nem is tudom milyen kifogás van mindig.

Ráadául mióta megint új tanév (szerencsére az utolsó,többet iskola közelébe nem engedem),azóta nem lehet kibirni...depresszió vagy stressz,nemtudom,szerintem már orvosi eset ennyit hisztizni meg pánikolni (felelegesen mert minden sikerül),és rajtam csattan mindig.

Semmi nincs abból akibe pár éve beleszerettem,ezt ő is elismeri...de tenni...áhh...

Még bő fél évet kell kibirnom,azt a határidőt adtam,vagy költözök nélküle...

De azt hogy birjam ki? itt semmi nem köt le...heti 30 órás melóm van,örülök hogy ezt kaptam,itt nem tudok mást.

semmi elfoglaltság,unalmas meló,hazajövök,főzök,hazaér,film,alvás.Még a szex is lassan nullára csökken (bár az a folyamatos saját maga által okozott stressz miatt,ha kezdeményezek,akkor oké,amugy nem lenne hetekig)

Mivel kössem le magam bő fél éven át? (kötélen kívül...)


2010. nov. 22. 21:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

nincs túl jó dolgom,éhbérért dolgozom az ország legszegényebb megyéjében,örülök ha van miből megélni miután kifizettem albi+rezsi...


költözni nincs értelme egyedül,többe kerülne az oda-vissza utazgatás mint amit keresek,annyit járkálnék ide...

és már megigértem,hogy nyárig maradok a hátsómon...

csak most már tél is van,ilyenkor eszméletlen rossz kedvem tud lenni mindentől

2010. nov. 29. 13:28
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
most akkor mit tanácsoljunk? itt már kedves válaszadó társaim adnak neked tanácsokat, de neked mindenre van kifogásod. Mit mondjunk? Ha le vagy kötve egy helyre egy emberhez, aki talán már nem is szeret téged,akkor mégis mit mondjunk? én a helyedben rég elhagytam volna a pasit, ha csak magával törődik az nem szerelem, hanem egoizmus, nem veszi észre, hogy az álmaid útjában áll? Az én barátom, bár távkapcsolat, bármi történhet,bármi rosszat tehetek, támogat, nem anyagilag, hanem lelkileg. Pénzügyi gondjaink nekünk is vannak. De mindig előre kell nézni, én is most így egy helyben toporgok, se előre, se hátra, nem tudom mit hoz a holnap,bizonytalanságban, de minden reggel úgy kelek fel, hogy ma talán valami lehetőséget kapok az élettől. Van egy célom, és azt én el fogom érni, bármi áron is. Ha van célod, van értelme az életednek, keress egy célt, és az elég erőt ad majd a túléléshez.
2010. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
De ha ennyire keveset kerestek, akkor nem lehet, hogy azért nem akar elmenni veled korcsolyázni meg étterembe, meg buliba etc... mert nem akarja ilyenekre elszórakozni azt a keveset, ami van? Találj ki olyan programot, ami nem kerül pénzbe. Vagy akár még kereshettek is vele. Ilyenkor például lehet karácsonyfadíszeket gyártani (pl. gipszből fillérekért) és utána kiállni vele az utcára eladni őket. Közös program, közös fagyoskodás plussz zsé és mindjárt boldog lesz mindenki.
2010. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

ő keres annyit hogy nincs ilyen gond (de annyit nem keres,amennyit keresnie kellene),meg engem se az a 400 forint korcsolyázás ára tenne tönkre


kajálni elmenni nem plussz pénz,ugyanannyiba kerül kihozatni mint ott megenni (2hetente rendelünk 1x általában,amugy főzök)


tehát nem a pénz a gond,hanem hogy semihez nincs kedve...ha meg nélküle megyek el,akkor hiszti,féltékeny,még ha lánnyal megyek is...



itt célt se tudok találni magamnak,cél az hogy jól fizető melóhely,klassz lakás...de nem itt...

tehát egy bő fél évig nincs célom,azon kivül,hogy teljen már az idő,mert belezavarodok...

2010. nov. 29. 17:45
 25/25 anonim ***** válasza:
elfoglalom magam rajzolással vagy zenehallgatással,a lényeg h. eltereljem a figyelmemet a gondokról..pár nap múlva már nem is emlékszem rá : D
2010. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!