Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan merítesz erőt amikor...

Honnan merítesz erőt amikor már semmi nem jó?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok,élnem kellene,világot látni és hasonlók.

Ehelyett egy porfészek város közepén lakok,friss diplomásként minimál alatti összegért dolgozok,nincsenek itt barátaim,az egyetlen amiért,akiért itt vagyok,az a párom,de kezdem feladni.Szeretem nagyon,de belefáradtam,hogy sosem jó semmi.Ország másik végében 4x ennyit kereshetnék kezdőként,szivem szakadt meg mikor vissza kellett mondani(utána inkább töröltem magam az álláskereső portálokról,ne is fájditsák a szivem).Ő is találna munkát,olyan a végzettsége,és mindenhol többet fizetnek annál amit most kap...

De maradjunk mert még suli van vmennyi (mintha akárhonnan nem tudna bejárni 2hetente hétvégén,mint ahogy kivétel nélkül mindegyik csoporttársa teszi),meg mert ...már nem is tudom milyen kifogás van mindig.

Ráadául mióta megint új tanév (szerencsére az utolsó,többet iskola közelébe nem engedem),azóta nem lehet kibirni...depresszió vagy stressz,nemtudom,szerintem már orvosi eset ennyit hisztizni meg pánikolni (felelegesen mert minden sikerül),és rajtam csattan mindig.

Semmi nincs abból akibe pár éve beleszerettem,ezt ő is elismeri...de tenni...áhh...

Még bő fél évet kell kibirnom,azt a határidőt adtam,vagy költözök nélküle...

De azt hogy birjam ki? itt semmi nem köt le...heti 30 órás melóm van,örülök hogy ezt kaptam,itt nem tudok mást.

semmi elfoglaltság,unalmas meló,hazajövök,főzök,hazaér,film,alvás.Még a szex is lassan nullára csökken (bár az a folyamatos saját maga által okozott stressz miatt,ha kezdeményezek,akkor oké,amugy nem lenne hetekig)

Mivel kössem le magam bő fél éven át? (kötélen kívül...)


2010. nov. 22. 21:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Meg persze ideköthetne a család,de most se járok csak 3-4 hetente "haza",távolabbról is járnék ilyen sűrűn...

amennyit kommunikál a szüleivel ő meg,arra elég lenne havi 10 perc telefon is...

2010. nov. 22. 21:16
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
lehetne rosszabb is
2010. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát a francért nem költözöl máris? Ezt a fél évet bőven kibírnátok távkapcsolatban is, és akkor a kecske is jóllakik meg a káposzta is megmarad.
2010. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2 napot nem birunk...

ismerem magam annyira,hogy 2 nap után olyan nagy bociszemekkel mondaná,hogy de mennyire rossz nélkülem,én meg lennék olyan hülye,h visszajövök ide...

2010. nov. 22. 21:18
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen helyzetben még nem, de hasonlóban már voltam. Amikor elegem lett, fogtam magam és elköltöztem, mondtam a páromnak, hogy megvárom, ha kellek, jöjjön utánam. Három hónap nem telt el és jött.
2010. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

illetve egyedül albitkivenni nem akarok...most vegyek ki pár hónapra egy garzont,rengeteg cuccom van,egyedül költözni se tudnék,utána meg át egy nagyobba...nem megoldás...

meg ha mégsem tudna "visszakönyörögni",akkor a jelenlegi kezdődő depressziója nem tudom hova fajulna...itt lakok lassan 5 éve,felet csak kihúzok valahogy,csak egyre nehezebb

2010. nov. 22. 21:21
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha ennyire lehúz, és azt olvastam ki soraidból, hogy csak púpnak tartod a hátadon...akkor változtass.

Utazz el, ne várd ki ezt a félévet. Így legalább kiderül, érdemes e folytatni Vele.

Egyre nehezebb lesz változtani az idő múlásával... mi van, ha ő utána sem akar majd költözni, mert épp akkor más baja lesz?

2010. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én távkapcsolatban élek pont emiatt, mert neki OTT volt jobb, nekem pedig ITT...sajnos a távkapcsolat se rózsás dolog és sokszor a hátam közepére kívánom, de na...ha van két ember akik szeretik egymást akkor oké, minden megy a maga útján.

Természetesen egy távkapcsolatot is csak akkor lehet fenntartani, ha látod a végét...jelen esetben ti látjátok hiszen fél évről van szó. az nem sok. én mennék...és megbeszélném vele, hogy fél éve van dönteni, velem vagy nélkülem...

Beszélgessetek egy nagyot és költözz...

2010. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

nem púd,dehogyis

a helyzet a púp...

nem akkor fogom itthagyni amikor épp a legrosszabb passzban van,nem arról szól egy kapcsolat hogy csak addig együtt mig minden jó...


a kérdés arról szól,hogy hogy kell átvészelni?Miből kell erőtmeriteni?

2010. nov. 22. 21:24
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"itt lakok lassan 5 éve,felet csak kihúzok valahogy"

akkor mi a kérdés? :)


olvass, barátkozz, szórakozz, sportolj, foglald le magad kreativkodj...stb stb...ha annyira nem rossz akkor ezek segítenek...

2010. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!