Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan merítesz erőt amikor...

Honnan merítesz erőt amikor már semmi nem jó?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok,élnem kellene,világot látni és hasonlók.

Ehelyett egy porfészek város közepén lakok,friss diplomásként minimál alatti összegért dolgozok,nincsenek itt barátaim,az egyetlen amiért,akiért itt vagyok,az a párom,de kezdem feladni.Szeretem nagyon,de belefáradtam,hogy sosem jó semmi.Ország másik végében 4x ennyit kereshetnék kezdőként,szivem szakadt meg mikor vissza kellett mondani(utána inkább töröltem magam az álláskereső portálokról,ne is fájditsák a szivem).Ő is találna munkát,olyan a végzettsége,és mindenhol többet fizetnek annál amit most kap...

De maradjunk mert még suli van vmennyi (mintha akárhonnan nem tudna bejárni 2hetente hétvégén,mint ahogy kivétel nélkül mindegyik csoporttársa teszi),meg mert ...már nem is tudom milyen kifogás van mindig.

Ráadául mióta megint új tanév (szerencsére az utolsó,többet iskola közelébe nem engedem),azóta nem lehet kibirni...depresszió vagy stressz,nemtudom,szerintem már orvosi eset ennyit hisztizni meg pánikolni (felelegesen mert minden sikerül),és rajtam csattan mindig.

Semmi nincs abból akibe pár éve beleszerettem,ezt ő is elismeri...de tenni...áhh...

Még bő fél évet kell kibirnom,azt a határidőt adtam,vagy költözök nélküle...

De azt hogy birjam ki? itt semmi nem köt le...heti 30 órás melóm van,örülök hogy ezt kaptam,itt nem tudok mást.

semmi elfoglaltság,unalmas meló,hazajövök,főzök,hazaér,film,alvás.Még a szex is lassan nullára csökken (bár az a folyamatos saját maga által okozott stressz miatt,ha kezdeményezek,akkor oké,amugy nem lenne hetekig)

Mivel kössem le magam bő fél éven át? (kötélen kívül...)


2010. nov. 22. 21:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szervezz Te programokat, menjetek forralt borozni, túrázni, stb. Amúgy ez dicséretes, hogy kitartasz a depije ellenére is!:)
2010. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Keress barátokat,dobjátok fel a szexet,menjen el pszichologushoz ha tényleg olyan rosszul érzi magát.

És igen,lehetne 1000szer rosszabb is.

2010. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

barátaim itt nincsenek,és nagyon lehetőség sincs,max melóhelyen lenne,de ott mindenki 20assal idősebb...

sulit elkezdtem,de elég 1 diploma,hátam közepére se kell még 2 év...

Az az egészben a baj,hogy semmit nem csinálunk...ténylegesen az van amit leirtam...hazaérés,kaja,film,alvás...hiába nézem ki hogy koripálya mikor van nyitva,nincs kedve,meginni/enni vmit vhol nincs kedve,neki a szabadidő egyenlő azzal hogy fekszik és van és ennyi mióta magábafordult

én meg menőkés voltam világ életemben,még szórólapozni is szoktam,mert akkor ugyis megállitanak a nénikék,velük lehet dumálni:)

és amig nincs nagy változás,addig ilyen is marad

2010. nov. 22. 21:31
 14/25 A kérdező kommentje:

lehetne 1000x rosszabb is...


végülis a csövesbácsinak az a legnagyobb gondja hogy mit egyen,és hol ne fagyjon meg,egyik másik kérdezőnek meg az hogy illik-e a lila felsője a legújabb pink rúzsához...

2010. nov. 22. 21:33
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom,talán abból hogy egészséges vagy és van családod.Van mit egyél,van hol lakjál,van munkád(soknak nincs).Van párod,akivel lassan helyrejönnek a dolgok. Talán ez az ami tartsa benned a lelket,hogy csomóan vannak akik mit nem adnának hogy olyan élütek legyen mint neked van:)
2010. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Pont így voltam én is a párommal. 5 évig voltunk együtt, úgy kb a felénél jelentkeztek ugyanezek a problémák. Vártam, vártam.. egyre rosszabb lett. Mindig volt valami, ami miatt idegbeteg volt.. Nem bírtam az egyedüllétet, szürkeséget, már kb egy szobanövény szintjén vegetáltam agyilag, a melóm is lélekölő volt, barátok sehol..

Hiába próbáltam menteni a kapcsolatot, ő nem volt hajlandó változtatni. Pedig bizonygatta, mennyire szeret, és rengeteg alkalommal megállított az "ajtóban".. Aztán elköltöztem. Egy darabig működött távkapcsolatban, de mivel a folyamatos ígérgetések és határidők lejárta után sem változott semmi, tovább léptem. A kapcsolatunk kiégett.. nagyrészt a körülmények miatt, de akkor sem tudtuk már megmenteni. Ez volt 3 éve. Én boldogabb, kiegyensúlyozottabb életet élek. Ő pedig éppen úgy, mint előtte..még mindig várhatnék mellette. Lehet, hogy önzően hangzik, de amit meg tudtam tenni érte, azt megtettem. Örülök, hogy végül nem fulladtam meg mellette én is..

2010. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

a nyár a legutolsó határidő,ezzel tisztában van ő is

eddig nem adtam soha határidőt,csak rávettem hogy keressen máshol munkát (más növesztene még 2 kezet és azokat is összetenné az ajánlatokért amiket kapott)

Távkapcsolatnak nem látom értelmét,ha nem jön velem nyáron,akkor országban sem maradok.Csak miatta maradok az országban,de ezen a részen ahol most vagyunk,még miatta se.

2010. nov. 22. 21:49
 18/25 anonim ***** válasza:
A párod depis ezzen akkaratal nem tud változtatni, ha te ott maradsz te se csak neki egy ápoló. Ha te ezt szivből beválalod hajrá, de amit leirsz nem úgy tünik hogy tetszik az ideggondozó szerepe a beteg emberekért sok áldozatot kell hozzni ha te ezt nem akkarod az eljén szálj ki nincs rosszabb mint az álszent segítség.
2010. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Így megoldást sem tudok adni a problémádra. Szerintem túl jó dolgod van. Talán menj el egy karitatív szervezethez önkéntesnek vagy csak segíts egy rászorulónak a közeledben...Lehet észreveszed a saját életed szépségeit is.
2010. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Szerintem a távkapcsolat még jót is tenne nektek! Mellesleg a pasid ha nem törekszik, de 2 nap után sír h kellesz neki, az azért van mert kényelmes neki a helyzet. Ezzel baj nincs, viszont téged visszahúz. Ez hosszú távon problémákat fog generálni, főleg ha vége lesz esetleg a kapcsolatnak, akkor hibáztatni fogod magad is, meg őt is. Sőt, ha költözöl legalább megismernéd a helyet és a lehetőségeket, és még segíteni is tudnál a párodnak ;)
2010. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!