Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szép volt tőle/tőlük?

Ez szép volt tőle/tőlük?

Figyelt kérdés

A barátom másik megyében lakunk, de nincs sok kilométer köztünk.

Ma voltam náluk, na és mikor jöttünk haza, a barátom anyukája mondta hogy vigyen haza autóval.Erre a barátom megszólal hogy adsz pénzt??Mondja az anyukája hogy miből adjon,nincs neki.A barátom mondta hogy neki van 2000-re de azt nem váltja fel benzin miatt.

Nem zavar hogy nem hozott haza, de legalább az anyukája se mondaná hogy nincs pénzük, mert nekik aztán van.Érdekes és mindig az rí akinek van.

Na mindegy, azonkívül a barátom egy héten kb 3szor jön de mindig megvacsizunk együtt vele, viszont ha én ott vagyok soha nem kínálnak meg.Mással is volt már hasonló?


2010. nov. 22. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Képzeld! Én 5 évig jártam egy sráccal, akivel később együtt is éltem. 5 év alatt egyetlen egyszer kínált meg kajával az anyja, akkor is az egyik testvére ballagása volt. De az a szép az egészben, hogy nem csak engem nem kínáltak, hanem miután külön költöztünk a saját fiukat sem. 5 év alatt egyszer sem hívtak, hogy aludjunk náluk mikor haza látogattunk, mindig az én szüleimnél voltunk és ott is kajáltunk. Ők szívesen láttak mindkettőnket!!

Nem tudom ti mióta jártok, de hallani fogsz még egyet s mást! Ne vedd magadra! Tapasztalatból beszélek! :)

2010. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Úgy látszik, a barátod is elég szűkmarkú, ugyanúgy, mint a szülők. (Ő a kevéske pénzét, a szülők a vacsorát tartogatják maguknak.)


Ha zavar, ne gondolkodj hosszú távon:)

2010. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én páromék is ilyenek. Vagyis csak az édesanyja. Egy darabig minden oké volt, babusgattak, autóval is eljöttek értem csak hogy ott ebédelhessek, most meg ha eltévedek fél évente 3-szor akkor sem kapok semmit, semmi ételt vagy italt ( bár párom sem és a testvérei sem, egyszerűen nem főz az anyjuk és nem ad nekik enni). Páromat lassan mi tartjuk el, naponta 4x-5x eszik nálunk, iszik, fürdik nálunk, sokat itt alszik sőt csomagolni is szoktam neki étet mert ott egyszerűen még száraz kenyér se... Bezzeg több százezer folyik be havonta ( munkahelyén száz felett keres és a pasija is küld neki havonta 300 ezret-ezt az élettárs mondta a páromnak). Eléggé zokon veszem, mivel mi nem vagyunk jómódúak, sőt eléggé szűkösen élünk és reggel is megosztom az ebédpénzemet a párommal mert neki nem adnak..
2010. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!