Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes élni? Miért?

Szerintetek érdemes élni? Miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 13:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy érdemes. Az élet egy ajándék és ki kell használni,mert mindössze egy van belőle. Azt úgy kell eltölteni, hogy boldog légy.

Biológiailag pedig a szaporodás az értelme.

2010. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Nekem érdemes, mert van egy szerető férjem és egy gyönyörű kislányunk. Kell ennél több?

Van valami baj amiből nem látod a kiutat?

2010. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen lenne egy problémám,de azt nem szeretném nyilvánosságra hozni ha lehet.
2010. nov. 19. 14:17
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Ha tudod, hogy egy problémád magad rosszul, akkor miért akarod úgy beállítani, mintha általánosságban nem volna értelme az életnek?
2010. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok élni, pedig van elég problémám nekem is.Megkeresem bennük a jót, vagy ha tényleg nincs benne jó akkor bízom benne, hogy túl leszek rajta és majd csak lesz valahogy. Csak vidáman!!
2010. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Csak a véleményeteket várom.Nem azt mondtam hogy nincs értelme csak szeretném tudni,hogy miért van.
2010. nov. 19. 14:21
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltál még boldog az életben? Mert ha igen akkor neked is tudni kell, hogy miért van értelme élni. Az életben vannak rosszabb és jobb napok.Olyan nincs, hogy valakinek csak a rossz jut :)
2010. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14.11-es vagyok. Akkor a te szemszögedből is válaszolnék, nemcsak az enyémből. Mert van akinek te jelented az életed, aki csak rád vár. Hány éves vagy ha megkérdezhetem?
2010. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs gyermekem, de így sem érzem értelmetlennek az életem. Mindenkinek saját magának kell gondoskodnia arról, hogy meglássa az életében a szépet, hogy megtalálja a boldogságot. De ehhez keresni is kell, és talán nem is a nagy dolgokban.

Sokszor elég egy jó társaság, szerető emberek, egy nevetés, egy kiskutya, ...

2010. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Viszonylag fiatal vagyok.13éves.
2010. nov. 19. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!