Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar az ex szétválasztan...

Miért akar az ex szétválasztani minket? Mi a jó neki ebben, ha már van új párja?

Figyelt kérdés

Már írtam ki ezzel a témával kapcsolatban egy kérdést.

Valaki mondja el, mi a fenét akar az ex? Miért jó neki, hogy kavar? Nem tud túllépni azon, hogy a volt párja akit ő a földbe taposott, most újra boldog?


2010. nov. 19. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lépett tovább!!!!!!!

Nem tudja elviselni,hogy te rajta kívül is boldog lehetsz mással..

2010. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom féltékeny. A szerelem hamarabb kihűl, de a féltékenység még ott marad. 1 éve szakítottunk a párommal, igaz én soha nem művelnék ilyet, nem vagyok már szerelmes és örülök is, hogy van kapcsolata, de azért belül fáj. Gondolom nála is ez van, de ez nem mentség arra, amit művel.
2010. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem! Nekem is gyűlt már meg bajom velük. Sőt oly annyira, hogy meg is fogadtam, hogy soha többet olyannal nem kezdek, akinek zűrös az exe. (Jó tudom ez baromság, de kétségbe esésben mond az ember dolgokat.) Nekem a szembembe mondta, hogy nem tudja elviselni, hogy boldog a volt pasija sőt boldogabb mint vele valaha volt. Nem tudja elviselni, hogy én olyan problémákat is oldottam meg vele, amit neki soha nem sikerült.

Féltem, nagyon sokszor féltem, hogy hiába szeretjük egymást de az a boszrkány közénk áll. Ma már csend van körülötte, de azért én még várom a nagy visszatérést.

2010. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nálunk ugyanez ment, úgyhogy tudom mit érzel. Én dühöt éreztem amiért nem hagy minket békén. Nem tudta elviselni hogy az ő volt pasija már mással boldog.
2010. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legalább 2 éve hogy szétmentek.. eddig nem zaklatott.. most meg hétfő óta...folyamatosan.
2010. nov. 19. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
14.13-as vagyok. Próbáld meg nem komolyan venni, valószínűleg most kitartó lesz, biztos nincs senkije. Ne engedd hogy szétszedjen titeket és akkor nem lesz gond.
2010. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég gyerekesen viselkedik...
2010. nov. 19. 18:01
 8/8 A kérdező kommentje:
A legdurvább az, hogy meg akarja veretni a páromat!
2010. nov. 19. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!