Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élted meg a különköltöz...

Hogyan élted meg a különköltözést?

Figyelt kérdés

A szülei házból való kirepülésre értem.

Akár pároddal akár egyedül. Elkezdted önálló életed.

Mit éreztél akkor és az az utáni hetekben, hónapokban? Nem vágytál vissza nem voltál szomorú? Nem jutottak olyanok eszetekbe, mi lesz x év múlva a szülői házzal?

A korábban idegesítő szülői "figyelmeztetések" "óva intések" nem hiányoztak?


2010. nov. 18. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én örültem, mikor elkerültem otthonról.

A párommal költöztünk össze,akivel addig távkapcsolatban éltünk és csak hétvégente láttuk egymást.


Honvágyam nem volt,igaz,minden 2. héten hazamentünk. :)


Inkább maga a kisvárosi élet hiányzott.Budapest nagyon más a vidékhez szokott embernek. :)


21/L

2010. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az első pár hónap streszes lesz mindegy menyit segit a család csak az anyagiak miatt fogsz aggodni. Próbáld magad lefoglani hogy ne csak az anyagiak foglalkoztasanak.
2010. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. 13 évesen kerültem gimnáziumba, 80 km-re otthontól, kollégiumba. Első nap meg voltam ijedve, de gyorsan beilleszkedtem. Azóta folyamatos költözködés volt, ha tízszer nem költöztem (kollégiumcsere, később albérlet, majd saját lakás), egyszer se. Most már 5 éve gy helyen élek, férjem kb két éve költözött hozzám.


Szülők nem hiányoztak, mert komplett kémhálózat működött "felettem", mai napig naponta hívnak, néha még számonkérés is előfordul. Szeretem őket, de sajnos annyira rátelepedősek, hogy jobb ritkábban 1-1 napra találkozni. 28 vagyok, de a mai napig képesek házit ellenőrízni (!!), apámat alig bírtam lebeszélni, hogy nehogy helyettem írja meg a disszertációmat. Idén a vizsgaidőpontokat se hoztam nyilvánosságra, most morcosak is... De nagyon nem hiányzik, hogy naponta hatszor felhívjanak, hogy "ugye tanulsz??". Igen, tanulnék, ha nem kellene a telefont felkapkodni....grrrr.

2010. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2 hét alatt fogytam a kisfiammal együtt,nagyon nehéz volt pedig csal 2 utcányira lakunk anyuéktól,mintha kitéptek egy hatalmas részt a szívemből alig tudtam felfogni pedig már 1 éve készültünk rá,rossz volt nagyon és ha hazamentünk,anyuékhoz valami hiányzott más lett és rájöttem hogy mi hiányzunk A Szeretett házból és minden amit ott megéltünk együtt,és ez már sosem lesz a régi.21 év emléke megmaradt a szívembe!
2010. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!