Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen ember?

Normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Éjszaka történt egy elég érdekes dolog.Hajnali háromig nem bírtam aludni,mert éreztem,hogy valami nincs rendjén.Hát reggel anyu felhívott,hogy betörtek a szomszédba,a mi kertünkön keresztül mentek át.A kutyámat bezárták,szerintem valami nyugtatót is adtak neki,hogy ne ugasson.

Több százezer forint értékű dolgokat vittek el,és én amúgy se tudok aludni,ezek után meg még annyira sem.

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám a félelmemet leküzdeni ez ellen? attól félek,hogy megint megpróbálnak betörni.

Szerintetek normális,hogy szorongok emiatt? nem merek kimenni a házból,mert benne van a fejembe ez az egész,mit tegyek? (bocsánat,hogy ide írtam,de ebbe a témakörbe viszonylag értelmes,hasznos válaszok jönnek}


2010. nov. 16. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gázpisztolyba hogyan teszel élest?
2010. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 TTCC válasza:
Szerinted mennyi az esélye annak hogy 2x egymás után u.abba a házba törnek be?:D
2010. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát TTCC,a tettes mindig visszatér a tett színhelyére :D
2010. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a rendes,megnyugtató válaszokat!:)

Anyuékkal beszéltem erről mondták,hogy ne féljek nem lesz semmi baj.

Amúgy nekem egy Husky kutyusom van,de képzeljétek,hogy amikor bejöttek a kertbe benyugtatózták a kutyát ezért nem tudott mit csinálni.

2010. nov. 17. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!