Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mert engem...

Mit csináljak? Mert engem nagyon zavar!

Figyelt kérdés
szal a növéremmel nagyon joba vagyunk,de mindenbe hasonlitani akar rám.olyan kabátot vesz,mint nekem van,olyan cipö,pc,azt a filmet nézi,olyan zoknit akar.mindene olyan,mint nekem.én ezt utálom és hiába mondom neki,csak nevet rajta.mire megszoktam az uj stilusom,addigra megint váltanom kel.mit csináljak?
2010. nov. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

öltözz nevetségesen. akkor nem fog unatkozni: D


amugy ez elég gáz mert akkor lehet h hülyének néznek ha bénán öltözöl..viszont ha ő vesz valamit magának te is utánozd le..hátha észhez tér.: D

2010. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaj bocsi nem unatkozni hanem utánozni.xD
2010. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Nem írtad, hány évesek vagytok, de az összes tizenévesen ugyanaz van kb megfigyelésem szerint. Amúgy meg ne foglalkozz vele. Ha ugyanazt veszi fel, mint te, akkor ne mutatkozzatok együtt.
2010. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy Miattad veszi, erre még nem gondoltál? Mostanában minden 14-25 közötti lány szinte ugyanúgy öltözködik, egyszerűen ez van, akik divatkövetők, azok ugyanolyan stílusban öltöznek.

Azért mert tesóm úgy fésüli a haját mint én, nem arra gondolok hogy engem utánoz, hanem arra, hogy én és ő is "utánozzuk" a másik millió fiatal csajt.

Gondolom amiket te hordasz, azokat a ruhákat is láttad valakin/valahol. Hát ő is, ennyi.

2010. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne attól stílust váltanod, hogy leutánoz? A te stílusod a sajátod (kivéve ha valami divatmajom vagy, de remélem, nem vagy az :D), és hiába viseli a tesód ugyanazokat a ruhákat, amik rajtad vannak, attól még ő csak egy másolat lesz, akinek nincs saját stílusa. Ne foglalkozz vele.
2010. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tom, azért nem mki hord ugyanolyan ruhákat. Ha tényleg úgy érzed, hogy leutánoz, beszélgess vele. De előbb figyeld meg, h nincs-e a barátnői között vki aki hasonlóan öltözködik, nehogy pofára ess.

Ha mégis igazad van, akk meg menjetek el együtt vásárolni, vegyetek jó de különböző cuccokat.

2010. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy átlag fiatal lány ma szinte ugyanazokat hordja.....ha nem is totál pontosan, de a stílus egyazon képet mutat.

Mindig vannak divatcuccok, ha két lánytesó is követi, az miért baj?

Most pl. nagy divat volt meg az is a leggings tunikával, hosszabb felsővel. Minden második csajszi abban van. Nekem és tesómnak is van, de nem egymást utánozzuk, hanem egyszerűen mindkettőnknek bejön a mostani divat.

Kicsit beképzeltség azt gondolni hogy valaki engem majmol ha szintén pl. hosszú felsőt hord legginsg-szel. ugyanis nem engem másol hanem a divatot, ami nem baj, hisz én is ezt teszem, meg többi rengeteg fiatal csaj is.

2010. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mind kettönknek fekete haja van,eddig nem használt alapozot,nem vet volna fel baseball sapit,lepkés zokni,pont azok a felsök,de ez még nem baj,mert igaz mindenki azt hord amit akar,már akar müszempillát is.szal ha megyünk az utcán mindenki tudja,h tesok vagyunk.és még tükör se kel,mert elég ha rá nézek.
2010. nov. 16. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!