Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apáéktól kikészülök.

Mit tegyek? Apáéktól kikészülök.

Figyelt kérdés

Na arról lenne szó hogy van 3 testvérem , két kisebb és egy nővérem. Nővérem 19 éves és dolgozik meg tanul is...

Van két öcsém 7 és egy 4 éves. Én 16 vagyok. A lényeg hogy hétköznap sehova se mehetek hétvégén meg este 7-töl 10-ig van kimenőm de 10-kor kezdődik minden buli de ezt nem értik meg. Tanulni nem igazán tudok este szoktam de addigra elfáradok mert egész délután tesóimra figyelek. Reggel korábban felszoktam kelni h tudjak tanulni. Apa izomból munkát keres és nem talál ezért idegbeteg mindig ordibál és kisebbik tesóimon vágódik le minden. Anyám pedig gyógyszert szed xanax-ot és szinte magánál sincs. Mamám is velünk él ő pedig egy trehány ember már öreg és éjszaka mindig odahugyozik az ágyába. 100e ft-os a nyugdíja amit apum testvére elvesz tőle és megissza. nem tudok így élni. Másik mamám kicsit messzebb lakik de gondoltam rá hogy elköltözöm oda szerintetek megoldható az h csak ugy elköltözök mamámhoz? Apum a legnormálisabb itthon de elveszi az eszét az hogy nincs munkája...nővérem pedig sosincs itthon hogy vele tudnák beszélni ezekről a dolgokról? Mit csináljak? Segítséget kérek


2010. nov. 15. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Megoldható hogy elköltözz. Ha pattognak anyádék, a családvédelmisek segítségét kérheted. Szépen elmeséled nekik hogy milyen körülmények között élsz, és hogy szeretnéd, ha a nagymamád lenne a gyámod.
2010. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnállak.

Ha valóban megértő az apád,akkor talán megérti hogy le akarsz lépni,és beleegyezik,hogy a nagyanyádhoz költözz(előny ha ráadásul az az ő anyja).

2010. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg ne költözz sehova.Nem elég,hogy anyukàd beteg,elég baj az neki.Nem elég,hogy apukàd munkàt nem talàl,és még te is problémàt okoznàl,ha elköltöznél.Inkàbb segitsél anyudnak,hogy meggyógyuljon,ahelyett,hogy bulin jàr az eszed.Apukàd meg reménykedik,hàtha talàl munkàt.

Ne haragudjàl,hogy igy irtam.

2010. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Azért gyerek még,mégis csak szórakoznia is kellene.....

20F

2010. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Làtom le lettem pontozva,pedig a legjobb indulattal irtam.
2010. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:29-es,

Tisztelet neked!

Okos vagy és szíved is van!

2010. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt az a baj hogy anyám szinte függő mert múltkor apa eldugta a gyógyszert és anya feldúrt mindent h megtalálja. Mellette én maradnák de ne tudok így élni mert tönkre teszik az életemet apumat nagyon szeretem és elmondtam neki hogy elfogok nem sokára költözni és elkezdett sírni és azt mondta h ha talál munkát és egyenesbe jön akkor elmegyünk ketten egy albérletbe hnap pedig megy két állás interjúra is remélem sikerülni fog addig pedig maradok a seggemen és támogatóm apum:)
2010. nov. 15. 22:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeret miért nem hagy neked szabad teret, hogy úgy élhess mint a többi korodbeli? Ez azért nagyon durva hogy 3 óra kimenő...Úristen... Babysitternek használnak vagy mi?
2010. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez az albérletesdi marhaság, és ki fog törődni a kicsikkel? Inkább az anyudnak kell orvosi segitség ha tényleg függő ez komoly betegség.
2010. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy.

Pedig valahol te tartod össze a családod.

Az én véleményem, beszélj apukáddal és anyukáddal hogy menjen el anyud pszihológushoz, elhiszem, hogy rossz a helyzeted, de attól még a szüleid, és nincs rosszabb, mint szülők nélkül nagyszülőknél felnőni, hidd el tapasztaltam.

Tudom engem is sokan lepontoznak ezért, mint a másik normális hozzászólót, de én így gondolom, aki családban nő fel nem tudja milyen szülők nélkül.

2010. nov. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!