Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP már tisztára kikészültem?

HELP már tisztára kikészültem?

Figyelt kérdés

A húgom (16) nem tudom miért, de utál... Fogyózott, jól le is fogyott, és az egész személyisége megváltozott :S Undok lett, meg fojtom töri a borsot az orrom alá, beszólogat. (Rajtam elég sok felesleg van...) Folyton azzal jön, hogy utánozom őt (mert én is próbálok egészségesen élni, nem fogyózom, csak nem eszem sütiket, stb. ez nem tom mér olyan nagy baj, ha az ember próbál egészséges lenni?!!) Meg karácsonyra kért I-podot múlt évben, aztán én meg mp4-et kértem szülinapomra (ami februárban van) de ez sem utánozás sztem... csak tényleg szerettem volna egyet. Fősulis vagyok, és itthon lakom (mivel nincs élettársam, és nem is tudnám finanszírozni a külön lakást.)

Csak a szüleim előtt nem szólogat be (bár mostanában ezt is kezdi) ha pl. egyedül vagyok a szobában bejön, és elkezdi hogy utánozós majom, vagy hájas kisdisznó... és elpakolja a cuccaimat (múltkor pl. anyu takarított és meglátta az egyik bankos levelemet eldugva a szekrénye mélyén... )

Segítsetek! zeretném jól megleckéztetni. Beszélni nem lehet vele, édesapám-anyám is próbálta, makacs, mint az öszvér, és senkire nem hallgat... szeretném egyszer ha ő is olyan sz*rul érezné magát mint én... adjatok tippeket, mivel tudnám fölhergelni? Mert ha beszélni próbálnék vele, hogy "hagyd már abba a beszólogatást" stb, arra úgysem hallgatna... ezért gondolom, hogy valami olyasmit kéne csinálni, amiből egy életre tanulna, és végleg abbahagyná ezt az egészet.

Köszi, ha elolvastátok.

20/l


2010. nov. 15. 16:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is tegyél úgy mintha a világon sem lenne a húgod. Pont azért csinálja ezeket, mert élvezi hogy kikészít. Szard le a cetlijeit, ne reagálj semmire amit mond. Addig ameddig nem lesz normális, addig egyáltalán ne kommunikálj vele. Egyébként 1-2 éven belül kinövi ezt a genyó korszakot, és akkor újra építhetitek a jó testvéri kapcsolatot.

2010. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

elég dedós módon viselkedik veled.

mondjuk én már megtéptem volna az biztos, vagy min. egy saller.

2010. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az eroszak hive, de szerintem is csak egy pofon tudna eszhez teriteni! Ne hagyd magad.
2010. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

egyikőtök sem sokkal érettebb a másiknál.

ameddig van külön szobád, elvonulhatsz oda, és letojhatod a húgodat.

nem kell minden ugratására felülni, mert pont azt élvezi.


a helyedben inkább ironikusan mondanám neki, hogy te tökéletes vagy, szép vagy, okos vagy, stb.


ha buta, akkor elhiszi, ha van egy kis esze, akkor rádöbben, hogy nem kéne ezt csinálnia.


a szobádat meg zárd be, és akkor nem túr bele a cuccaidba.

20 évesen viselkedj már egy kicsit normálisabban mint az idióta húgod...

2010. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

azért szerintem ő sem tökéletes.Mindig irigyeltem az ilyeneket: D Jó tanuló,de pofi is van hozzá...

próbáld meg kiszemelni a gyengéjét.Valami titok,egy kedves cucc....holmi...

2010. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!