Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP már tisztára kikészültem?

HELP már tisztára kikészültem?

Figyelt kérdés

A húgom (16) nem tudom miért, de utál... Fogyózott, jól le is fogyott, és az egész személyisége megváltozott :S Undok lett, meg fojtom töri a borsot az orrom alá, beszólogat. (Rajtam elég sok felesleg van...) Folyton azzal jön, hogy utánozom őt (mert én is próbálok egészségesen élni, nem fogyózom, csak nem eszem sütiket, stb. ez nem tom mér olyan nagy baj, ha az ember próbál egészséges lenni?!!) Meg karácsonyra kért I-podot múlt évben, aztán én meg mp4-et kértem szülinapomra (ami februárban van) de ez sem utánozás sztem... csak tényleg szerettem volna egyet. Fősulis vagyok, és itthon lakom (mivel nincs élettársam, és nem is tudnám finanszírozni a külön lakást.)

Csak a szüleim előtt nem szólogat be (bár mostanában ezt is kezdi) ha pl. egyedül vagyok a szobában bejön, és elkezdi hogy utánozós majom, vagy hájas kisdisznó... és elpakolja a cuccaimat (múltkor pl. anyu takarított és meglátta az egyik bankos levelemet eldugva a szekrénye mélyén... )

Segítsetek! zeretném jól megleckéztetni. Beszélni nem lehet vele, édesapám-anyám is próbálta, makacs, mint az öszvér, és senkire nem hallgat... szeretném egyszer ha ő is olyan sz*rul érezné magát mint én... adjatok tippeket, mivel tudnám fölhergelni? Mert ha beszélni próbálnék vele, hogy "hagyd már abba a beszólogatást" stb, arra úgysem hallgatna... ezért gondolom, hogy valami olyasmit kéne csinálni, amiből egy életre tanulna, és végleg abbahagyná ezt az egészet.

Köszi, ha elolvastátok.

20/l


2010. nov. 15. 16:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
amiket cetliket kiragaszt a szobád ajtajára, szedd össze, és rakj tüzet az ő szobájába:D én ezt csinálnám. igen... ász vagyok:D meg szij al üssed ha ugat..lehet hogy keménynek tűnik, de tanulja már meg h ő is volt ilyen és ne legyen már köcsög.. (bocs nem magyar kiosztású bill, nincs hosszú i)
2010. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt említsd, hogy csontkollekció! Attól csak hízni fog a mája. Azt említsd, hogy lóg a bőre.
2010. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egójába taposs. Mondd, hogy legalább neked van melled, nem egy kis deszka. Amúgy meg a pofont én is támogatom. Mikor nem számít rá. Tudja már hol a helye, mert szemétség, amit művel.
2010. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor az a legfontosabb hogy nem szabad hagyni hogy felidegesítsen! el kell engedned a füled mellett a megjegyzéseket....a cetlikre se figyelj oda, hagyd csak fennt az ajtón....hidd el az fogja majd a legjobban idegesíteni hogy látja rajtad hogy egyáltalán nem érdekled h mit csinál.....ilyenkor az a céljuk hogy fel tudjanak idegesíteni! mindenképpen próbáld ki! sokat nem veszthetsz!!!! sok sikert!
2010. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne a leghatásosabb, ha észre sem veszed a hülyeségeit/elengeded a füled mellett. Erre biztos nem számít és csak idegesítené, hogy nem jutnak célba a tettei/szavai. Sőt, még merészebb: hogy Te legyél kedves hozzá, esetleg lepd meg valamivel -mintha szeretnéd...:) Nem lehet tudni, de talán ez bejön - persze nem egy-kettőre fog megváltozni, de nekem is van egy húgom, akikkel voltak problémák, így van vmennyi tapasztalatom...

(Szerintem nagyobb bennük ilyenkor a szeretet-éhség, csak nem merik bevállalni és inkább szúrósak lesznek, mint a sündisznó...)

Addig is kitartás, és légy erős...!

2010. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Izomból basszál le neki egy pofont aztán mégegyet meg mégegyet.Verd szét a fejét.ezt tudom ajánlani.Én már megtettem volna a helyedben.
2010. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Kamasz még és a kamaszok ilyen kiba*ott utálatosak tudnak lenni.Sajnos.Én már biztos agyonvertem volna.
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Nos, én csak 13 vagyok,és nekem hasonló helyzet volt a 8 éves mostohakistesómmal (de a fogyós-hízós dolog nem volt benne) csak ő már vert engem. Néha jól belerúgott a lábamba, vagy rátaposott, vagy erősen hasba boxolt...éppen amit. Én speciel anyukám segítségét kértem. Anyu megkérdezte hogy mi a baj, és elmondta neki, hogy senki se foglalkozik vele, és én a legkevésbé, ezért engem piszkál. Aztán elkezdtem játszani vele, és minden helyrejött.


Ezzel azt akarom mondani, hogy próbáld kitalálni egyedül, vagy segítséggel, hogy miért csinálja. De ha így nem megy, akkor én is a pofont támogatom, az szerintem hatni fog.

2010. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ijessz rá anyádékra.Egyszer csak fogj egy bőröndöt és kezdj el pakolni.Mondd meg hogy eleged van a húgodból, téged többet soha nem látnak.Előtte beszéld meg valamelyik barátnőddel hogy hozzá költözöl.
2010. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Neharagudj de olyan vagy mint egy ovis.....meg a hugod is.
2010. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!