Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP már tisztára kikészültem?

HELP már tisztára kikészültem?

Figyelt kérdés

A húgom (16) nem tudom miért, de utál... Fogyózott, jól le is fogyott, és az egész személyisége megváltozott :S Undok lett, meg fojtom töri a borsot az orrom alá, beszólogat. (Rajtam elég sok felesleg van...) Folyton azzal jön, hogy utánozom őt (mert én is próbálok egészségesen élni, nem fogyózom, csak nem eszem sütiket, stb. ez nem tom mér olyan nagy baj, ha az ember próbál egészséges lenni?!!) Meg karácsonyra kért I-podot múlt évben, aztán én meg mp4-et kértem szülinapomra (ami februárban van) de ez sem utánozás sztem... csak tényleg szerettem volna egyet. Fősulis vagyok, és itthon lakom (mivel nincs élettársam, és nem is tudnám finanszírozni a külön lakást.)

Csak a szüleim előtt nem szólogat be (bár mostanában ezt is kezdi) ha pl. egyedül vagyok a szobában bejön, és elkezdi hogy utánozós majom, vagy hájas kisdisznó... és elpakolja a cuccaimat (múltkor pl. anyu takarított és meglátta az egyik bankos levelemet eldugva a szekrénye mélyén... )

Segítsetek! zeretném jól megleckéztetni. Beszélni nem lehet vele, édesapám-anyám is próbálta, makacs, mint az öszvér, és senkire nem hallgat... szeretném egyszer ha ő is olyan sz*rul érezné magát mint én... adjatok tippeket, mivel tudnám fölhergelni? Mert ha beszélni próbálnék vele, hogy "hagyd már abba a beszólogatást" stb, arra úgysem hallgatna... ezért gondolom, hogy valami olyasmit kéne csinálni, amiből egy életre tanulna, és végleg abbahagyná ezt az egészet.

Köszi, ha elolvastátok.

20/l


2010. nov. 15. 16:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

A múltkor édesanyám mondta pl. hogy "fejezd már be ezt a beszólogatást! nem akarok itthon ilyesmiről hallani!"

és erre azt válaszolta: "jól van anyu, nem is fogsz hallani..." erre írt egy csomó kiscetlit, meg levelet, meg olyan ragadós jegyzettömből tépett le papírokat és teleragasztotta az ajtómat ezekkel a cetlikkel, hogy "disznószoba" "utánozós majom-LAK", stb.

Nagyon elege lett a szüleimnek is...:S Cak az a baj, hogy nagyon jól tanul (4,8 volt az átlaga múlt év végén, és jó suliba jár, ahonnan az emberek 95%a továbbtanul), és itthon is besegít házimunkába (mosogat, néha tésztát főz ki, rizsben segít, stb, ) nem cigizik, és ha jól emlékszem életében ha 2szer volt részeg... szal anyuék sem mondhatnak rá semmi rosszat, a fenébe is :@ :S

2010. nov. 15. 16:36
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, hosz most kamasz. Ha meg beszólogat akkor kenj le neki egy pofot, és megtanulja, hogy vigyázzon a szájára. Mégis te vagy az idősebb, állj ki magad mellett.
2010. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Tini...

Nálunk a suliban is vannak ilyen lányok.Az egyik levágatta a haját( 1 hónapja) az egyik barátnőm meg most vágatta le.Erre elkezdi, hogy utánozza -.-"

Szólj vissza neki, hogy : Csontkollekció, anorexiás....

Talán rájön, hogy bunkó volt.

Sok sikert!

2010. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Na majd ha lesz pasija szedd el tőlle. Tegyél rá előtte megjegyzéseket. Eljön még a te időd. Ő meg egy idióta beképzelt majom. Én megtéptem volna.
2010. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Visszaszóltam, hogy "csontváz", erre azt mondta, csak irigykedem, hogy én nem tudok lefogyni, ő meg le tudott...


hogyan leckéztethetném meg? :S

2010. nov. 15. 16:39
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom bevették a libák a klikkjükbe... szerintem te azért is fogyj le - már ha szeretnél, ha nem szeretnél és jól érzed magad, nem szóltam - és legyél nála csinosabb. Irritáló kis pic.sa lehet. Engem ezekért a tesóm (bár ő fiú) jól megvert volna... :'D
2010. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 poci-maci válasza:
100%

Szar ügy de én a helyedben rá sem hederítenék!

Ha kiragasztgat papírt hagyd fent ha beszól engedd el a füled mellett!

Hidd el ez őt jobban fogja idegesíteni mint bármi más!

Ha gondolod írj privit és tudok többet segíteni neked!

2010. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg keverj le neki egy sallert! Meg fog lepődni, de hatásos lesz!
2010. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törödj vele...Úgy viselkedik mint egy 10 éves gyerek
2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mi is ilyen idősek vagyunk a nővéremmel, de ilyen soha elő nem fordult. Tini, és? Valami más probléma lehet. Én tuti adnék neki akkora pofont, aztán ha folytatná szerintem küldeném pszichológushoz. : D
2010. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!