Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A bátyám drogozik.

Mit tegyek? A bátyám drogozik.

Figyelt kérdés

Én 14/L vagyok a bátyám 16/F.


Pár hónapja észre vettem hogy nem úgy viselkedik mint régen. Úgy kezdődött hogy sokszor későn ért haza vagy nem aludt itthon.Szüleim kérdezték tőle hol volt,de mindig csak ingerülten elhajtott minket.Még arra is figyelmes lettem hogy mostanában furcsa alakokkal lóg.Néhány hete találtam nála egy-két tablettát utána keresgéltem a neten és arra jutottam hogy drogozik.Pár napja leültem vele beszélni(eléggé nehéz volt rávenni)és egyből belevágtam a közepébe hogy az a meglátásom hogy kábítószerezik. Nagyon durva módon reagált, azt mondta hogy ha bárkinek megemlítem akkor megöl.(Nem is tagadta!!)Tudom hogy most azt gondoljátok hogy csak mondta de Ő nem szokott ilyenekkel viccelődni.Persze engem nem érdekelt,szóltam egyből a szüleimnek de Ők nem vettek komolyan,pedig tudják Ők is hogy mostanában sokszor kimaradozik az éjszakákra és furcsán viselkedik,de csak avval magyarázzák hogy kamasz..Elmondtam azt is hogy beszéltem vele és nem is tagadta,de nem hittek nekem mert Ők csak a régi embert látják benne azt az embert aki kedves volt velem szemben és anyáékkal szemben is,aki jól tanult és akit szerettek a barátai.Hiába prólálom megértetni velük,nem hisznek nekem..elmondtam a tablettákat is..arra csak az volt a válasz hogy alvászavara van és hogy altatókat szed.


Annyira féltem Őt és olyan tanácstalan vagyok hiszen egyrészt Őt is féltem másrészt a környezetében lévőket is hiszen ilyenkor úgy tudom az ember bármire képes és csak azok a bogyók fontosak neki..


Légyszíves segítsetek!!

Köszönöm.


2010. nov. 13. 14:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
nagyonis jólteszi, mert ha a testvére nem fogja tudni tartani a határt akkor nem lesz jó vége ennek...
2010. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szia, 18 Vagyok, és 15-16 évesen keményen nyomtam én is, nem tabiztam, deh a fű meg a speed szinte mindennapos volt, ugyhogy tudom mi pörög a bátyád fejébe. Butaság volt szüleidnek elmondani. Rá kell ébresztened a csávót hogy csak jót akarsz, mert a tesód. Ne vitázz, adj neki igazat ! Inkább csak mond meg neki hogy ez így biztos hogy nem jó. Kérdezd meg hogy mi az életcélja, szinte biztos hogy azt fogja mondani h nemtudja vagy majd elválik, és mond meg neki hogy ettől nem lesz több :) majd írj hogy mitörtént...
2010. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ma a tesómat rajta kapták..

Anyáék üvöltöznek,a bátyám mst rohant el itthonról..szval áll a bál..

2010. dec. 8. 21:02
 14/17 anonim válasza:

te milyen ki*aszott nyomorék vagy.látszik hogy csak 14 éves vagy, és egy ilyen xarságért beköpöd a bátyádat. ha a hugom lennél helyben kettéfejeltelek volna!!!!!!


Ezt egy puhábban mondtam volna el kb..

Nem kell ekkora dobra verni, rosszat teszel bátyádnak, bátyád csak többet fog végén szedni...

2010. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
spicli vagy. semmi közöd hozzá. remélem ő is be fog köpni majd téged amikor részeg vagy, vagy füvet szívsz. undorító feltünősködő picsha
2011. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
na mi lett a történet vége? :S
2011. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én félbátyám is ilyen csak forditva: apám megveri ezért de engem még szeret és én hiszek benne hogy még megváltozhat
2016. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!