Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogom van a bőlcsivel...

Milyen jogom van a bőlcsivel szemben? Elakaják tanácsolni a kislányomat mert nem alszik ott . Mármint nem tud ott el aludni

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 09:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Inkább keress másik bölcsit. Jobban megéri, mint ezért küzdeni.
2010. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Én nem értem, itt egyesek nem fogják fel, hogy nem mindkei Pesten él???

Egy kisvárosban hogyan keress másik bölcsit??? 40 km-re van a legközelebbi és ott értelmeszerűen nem veszik fel, hiszen nem ott lakik!!!

Igenis kötelesek gondozni, ha felvették, csak ORVOS utasithatja el a gyereket.

Ilyet nem lehet leirni egy házirendbe, hogy köteles a gyerek laudni... nevetséges. Fordulj a jegyzőhöz, vond kérdőre, mégis miért fizetik őket a te adódból, ha képtelenek ellátni egy kisgyereket.

2010. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De megértjük, hogy nem mindenki él Pesten. Mi csak azt mondjuk, hogy ha a gondozónő üvöltözik a gyerekkel, el akarják tanácsolni, akkor már biztos, hogy nem úgy állnak a gyerekhez, hogy az hű de vidáman menjen bölcsibe. Egy bölcsödés korú gyerek se hülye, érzi azt, ha őt nem szeretik. ha két gyerek összevitatkozik pl.: egy játékon, szerinted a gondozónő kinek fog igazat adni? Biztos nem a kérdező kislányának. A gyerek önértékelésének pedig tuti nem fog jót tenni.
2010. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"CSAK" ezért nem tanácsolhatják el, mindenhol kell lennie egy olyan "saroknak" kialakítva lennie ahol a nem alvók játszanak, persze csöndben.

Ha van lehetőséged akkor vidd másik bölcsibe, vagy ha van rá lehetőséged megoldani maradjon otthon, nagymama stb...

2010. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Értem. És akkor az a megoldás, hogy kiveszi anyuka a gyereket, nem dolgozik, éhen hal és a gondozónő meg éli tovább a maga kis világát???

Mert szerintem nem. Szerintem el kell beszélgetni velük, ha nem változik, akkor a vezetővel, ha nem változik, akkor a jegyzővel. Idje változtatni abban a bölcsiben, mert NEM ezért kapják a fizetésüket, hogy kényük-kedvük szerint eldöntsék, ki járhat oda és ki nem. Aszerint, kivel van kevesebb gondjuk.

A gyerek majd megtanulja, hogy megvédje, magát és amivel játszik, nem lesz semmi baja. Amig nem bántalmazzák (szóban, vagy tettel). Ha meg ilyen lenne, akkor meg fel kell őket jelenteni.

2010. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egy ilyen helyen egy életre tönkre tehetik a gyerekedet :(
2010. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a jogi út nem minden esetben megoldás. Fordulhatsz te akárkihez, adhat neked bárki igazat, ha a gyerekre ferde szemmel néznek a közösségben.
2010. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!