Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányomat miért...

3 hónapos kislányomat miért nem hagyják a végtagjai aludni?

Figyelt kérdés

Eddig szinte csak háton aludt, most viszont pár napja nem tud nyugodtan hanyatt pihenni. Elaludna (el is alszik), de a kezei és lábai egyfolytában járnak, olyan, mintha belülről vki "más" mozgatná, és erre sokszor fel is ébred. Úgy tud aludni, ha hasra fordítom és lefogom a lábait és a kis fejét, így elalszik, de éjjel egy pár óra múlva felébred, ilyenkor hátára fordítom és álmában ismét elkezd járni mindene :(

Mitől lehet ez? Mit tudok tenni?


2009. aug. 29. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos álmodik, nálunk is volt ilyen.

az vállt be, hogy betettem egy nagypárnát, egy kicsit a rácshoz döntve, hogy ne legyen lapos, és az oldalára forditottam a picim.

2009. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért ezt megemlíteném a gyermekorvosnak.
2009. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minidg hason altatni.A lányom 5 napos kora óta hason alszik és még nem volt ilyen gond.Ill de ha átfordul és úgy alszik el.
2009. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ha hason altatod, akkor csak légzésfigyelő használata mellett!

Az ilyen picik még szeretnek bebugyolálva aludni, szopipárnát tedd köré, vagy ilyesmit. Olyat ne, amivel megfojtja magát (takaró, mittomén), én kispárnákat raktam köré.

Az enyém akkor csapta szét a karjait, lábát, ha álmodott.

2009. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!