Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés
Szerintetek bűn az, ha a férjem 5 hónapja nem foglalkozik velem, és én nem próbálkozom tovább nála, hanem megcsalom?
2010. nov. 10. 16:18
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásaitokat. Érdekesek a megnyilvánulások. Valahogy úgy érzem, ha egy nő feltesz egy ilyen kérdést, egyből csak a rosszat gondolják róla az emberek. Nem, tudom, hogy nem minden a szex, a havi egy-két alkalom talán választ ad azoknak, akik azt gondolják, hogy engem csak az érdekel. Akkor nem tartottam volna ki a férjem mellett 11 évig. De hogy az utóbbi 5 hónapban már ennyi sem...Ezek után talán megbocsátható egy ilyen kérdés. Amikor az ember már annak is örül, ha valaki kedvesen mosolyog rá, és ez nem csak azért van mert hiányzik az a bizonyos testrész.
2010. nov. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!