Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés
Szerintetek bűn az, ha a férjem 5 hónapja nem foglalkozik velem, és én nem próbálkozom tovább nála, hanem megcsalom?
2010. nov. 10. 16:18
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
96%
Igen.... csak ennyi a válaszom.
2010. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
51%
Ha a férj nem akar szexelni a felséggel,mit csináljon maszturbáljon?Ja az is bűn ugye,akkor éljen apácaként,és álmodozzon,ja de az is bűn ugye...Ha nem nyúlna hozzám hát lapát,egy életed van és azt ne úgy éld le hogy szexmentesen boldogtaléanul,mert frusztrál,és mielőtt lelennék szexmániásozva meg ribizve 10 éve egy férfi van az életemben csak mi szexelünk,és nem a szomszédba járunk meg nem látszatkapcsolatban élünk,te is addig kelletél,mig nem jött egy jobb ő már a jobbal szexel,te meg otthon malmozhatsz,hétvégén se akar látni,inkább haverokhoz,megy ez nem házasság...Ne csald meg,hanem válj elnem érdemes a szarban ülni,neki kényelmes igy mert te otthon főzöl mosol,de szex nincs mert azt máshol kapja meg...
2010. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
97%

Igen, bűn.


Ha nem foglalkozik veled, beszéld meg vele és változtassatok valamin.

Ha ő erre nem hajlandó, akkor válj el, és íme, nem is kell megcsalni, mert szabadon szerethetsz.


Nem is értem, hogy lehet egyáltalán ilyen kérdést feltenni... mintha a megcsalást és hazugságot felmentené az, hogy a férjed tesz rád.

2010. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
37%

Kíváncsi lennék, ha egy férfi tette volna fel a kérdést, milyen válaszok jönnének... :) ("Óh, biztos elhagyta magát, már nem annyira kívánod, érthető..."

A kérdésből úgy szűrtem le, hogy próbálkoztál nála, gondolom nem sikerült... Akkor meg már mindegy, de ha a kapcsolat működésképtelen, inkább váljatok el.

2010. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
85%
Szia eleve ezt a kérdést nem is kellet volna feltenned perszw hogy , minden normális ember azt mondja neked hogy bün , mondjuk én is azon a véleményen vagyok hogy elöször is brobáljál beszélni a férjedel adj neki még 1 esélyt ha nem látsz változást ki lehet lépni a kapcsolatból.De ha te ugy határozod hogy, megcsalod mi itt hiába irunk neked bármit is nekünk ahoz semmi közünk nem lesz! bár elég furcsa hogy ilyen kérdést felteszel most ez a te életed te döntesz vagy mi a válaszadok döntsenek helyeted.
2010. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
19%
Nem bűn!Ki tudja ő is mit csinál,tuti félrelépett ennyi idő alatt!
2010. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
96%
Igen, bűn.Válj el, utána szabad vagy és azt csinálsz ammit és akivel akarsz.
2010. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbálkoztam anno,szexy ruha,aztán ő csak a tv-t nézte,és közölte álljak arébb mert nem látja ...Rájöttem,hogy a fosért nem fogok teperni,elhgagytam,kerestem mást 10 éve boldog vagyok...
2010. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
40%
legyetek nyitott kapcsolatban, úgy nem bűn.
2010. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
31%
BŰN? Max ronda dolog, de, hogy bűn? Hol élünk a középkorban?
2010. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!