Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Bűn az, ha megcsalom a férjem?

Figyelt kérdés
Szerintetek bűn az, ha a férjem 5 hónapja nem foglalkozik velem, és én nem próbálkozom tovább nála, hanem megcsalom?
2010. nov. 10. 16:18
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
95%

A csalás minden esetben erkölcstelen,akár a férj akár a feleség csalja meg a másikat. Igaz,hogy ezt a csalást a törvény nem bünteti. Akinek van erkölcsi érzéke,az nem tesz ilyent! Akkor sem,ha a másik megteszi! Nem mentség senki számára,hogy más is megteszi,ami erkölcstelen.

Az pedig,hogy jogod van kielégíteni a szexuális igényeidet,nem egészen igaz. Az embernek kellene lennie önuralmának is! Ha pl. hosszú,súlyos beteg lenne a férjed,akkor is megcsalnád? Ha annyira nem bírsz magaddal, akkor válj el,és utána akár minden este másik pasival elégítheted ki az igényeidet!

Vagy a válást más okból nem akarod? Netán anyagiakból?

2010. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Anyagi okokból húzom a válást igen, de nem úgy, ahogy te gondolod. Hanem így: kocsi kölcsön, lakáskölcsön, takszöv. kölcsön. Egyedül egyikünk sem tudná fizetni.
2010. nov. 10. 17:11
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell elhagyni. Legfeljebb vagyonközösségben maradtok.
2010. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
ha nem működik a házasságotok, (és esély sincs a helyzet javítására) válj el!
2010. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
A tv vagyok,úgy oldottam meg,hogy elhagytam, kerestem mást találtam is 10 éve mellettem van megérte váltani,jobb,mint ülni a kakiban...
2010. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
35%
Mennyi baromi nagy erkölcsös ember van itt...idióták-majd ha ebben a helyzetben lennétek,megnézném mennyi ideig lenne ahhoz türelmetek hogy kezdeményezzetek a faszinál...
2010. nov. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
84%
Én értem, hogy milyen helyzetbe került a kérdező, de a házasság lényege a hűség. Ha nem működik a kapcsolat, akkor pedig el kell válni. Mert az semmiképpen sem elfogadható, hogy házas embernek szeretője van. Akár férfi, akár nő. Mindkét esetben helytelen. Ha pedig az anyagiak miatt nem akartok elválni, akkor valahogy meg kell egyeznetek, hogy mindketten jól járjatok.
2010. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszolókat.

Egy pasi sem filózik azon, ha megcsalja afeleségét...miért kellene egy nőnek?

Nőknek jogos a megcsalás, mert elhanyagolják. a pasik általában a jó házaságot szokták felrúgni.


Kérdező! Lehet hogy amíg te itt bűntudatoskodsz, addig a férjed éppen csal!

Úgy bírom, hogy a nők mindig ilyen lelkiismeretesek, és mégis ők járnak pórul.

2010. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
ne is haragudj de ez elég gusztustalan dolog! ennyire szereted csak igazán a férjed!5 hónapért felrúgsz x időt? tudod nem minden csak a szex körül forog!
2010. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

A szex alap egy házasságban ha nem szexelnek,az gáz már frusztrál,kettő,miért éljen az elhanyagolt nő apácaként,miközben tuti a férjnek van szex...csak a férfinak lehet férle dugni az nem bűn az természetes,de ha a nő is élvezni kivánni meri a szext mindjárt k*rva,érdekes én 10 éve vagyok egy férfi melett,de nem is félek a szextől,nem tartom bűnnek...Nem csak gyeerm kiatt kő szexelni,élvezni kell,de sokan nem tudják mert belenevelték,hogy ha élvezi akkor az bűn,és ezért megy félre a másik fél,mert lelkiismereteskedve erkörcsösködve nem lehet jót szexelni...Ha nincs jó szex sszar az egész...

SAlapok a jo kapcsolathoz :A jó szex.szerelem,tisztelet,szeretet,

hűség,bizalom,tolerancia,elfogadás,kommunikáció...ha egy hiányzik az pocsolya,szar és lekell húzni a vc-n.

Nálunk 10 éve stabilan álnak az alapok...


28N

2010. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!