Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugság vagy nem? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság vagy nem? Van egy férjem. Szeretem, imádom soha nem csalnám meg. De. Gáz, ha fejben megcsalom? Tehát fantáziálok másokról is, de a valóságban nem tenném meg. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van! Nálam is, és ugyan nem férj, de én is fantáziáltam már másról, nem egyszer. Sőt, biztos vagyok benne, hogy a párom is másról fantáziálgat, mikor magának csinálja.

És olyan volt már, vagy úgy értetted, hogy szex közben másra gondolsz?

2011. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy női magazinban, egy férfiakról szóló cikkben azt olvastam egyszer, hogy ha néha előfordul az nem baj. Szerintem baj, nőtől is, férfitól is.

Magamból kiindulva legalábbis, ha szeretem a párom, nem képzelem el magam mással. Mert szeretem, mert nekem vele jó, és azért vagyok vele, és nem mással.

2011. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem. Szex közben soha. Csak néha rámjön, ha mondjuk látok egy helyes pasit, hogy vajh milyen lehet vele....
2011. jan. 4. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen, mindig a férjemről fantáziálgatok, de az előző barátaimnál előfordult, pedig őket is szerettem. Szerintem nem gáz, csak a kíváncsiság miatt van, ettől még biztos szereted a férjed. Ne legyen bűntudatod emiatt!
2011. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem baj. Szerintem létezik érzelmi megcsalás, és tényleges megcsalás. De képzeletbeli nem. Ha valaki együtt van valakivel - azaz kihasználja -, de közben másba szerelmes, akkor megcsalja azt, akit kihasznál. Szerintem tisztességtelenség. Arról nem is beszélve, hogy a tényleges megcsalás milyen tisztességtelen. De szerintem az, hogy elképzeled pár percre, hogy milyen lehet egy másik pasival, az nem megcsalás. Szerinted a pasik nem csinálnak ilyet? Akármilyen szerelmesek, megnézik egy csinos lány fenekét, végigfut 2 mp alatt az agyukon, hogy húdejólenne..., utána el is felejtik. Én is megnézem a helyes pasikat, mondjuk én nem szoktam képzelegni senkiről sem, még a páromról sem, csak elkönyvelem magamban, hogy milyen helyes a megnézett fickó, és kész. A páromat szeretem, őt kívánom, nem csalom meg semmilyen formában. 21/L
2011. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Régen többet fantáziáltam,de a mostani páromnál nagyon ritkán jön rám.Én inkább lefekvés elött szoktam vmi történetet kitalálni,de érzelmileg egyáltalán nem vonz a másik fiú.A páromról azért nem fantáziálok,mert régen amikor fantáziáltam az aktuális barátomról,akkor tuti nem lett belőle semmi és inkább nem okozok csalódást magamnak, inkább olyat gondolok aminek semmi jelentősége és nem zavar ha nem válik valóra,mert nem azért gondolok rá.
2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg megmarad gondolat szinten, addig nem, csak tudod az első lépés mindig a gondolat, aztán jön a tett, először eljátszadozol a gondolattal majd megteszed, lehet, hogy nem holnap, de hónapok, évek múltán ez lesz, ha nem hesseged el ezeket a gonolatokat. Ne felejtsd el, hogy mindig a gondolat szüli a tettet.
2011. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Bízony hogy gáz!!! Ha már a fejedbe megfordult elöbb utobb abból tett is lesz!!! Szálj magadba s legalább magadba valld be igen is kiváncsi vagy egy másik szerszámra!!!-mint minden nő!!! Na ennyit a monogámiáról!!!
2011. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14:18 - tetszett amit írtál, a "mint minden nő" részig :S
2011. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!