Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hülyeség lenne az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Nagy hülyeség lenne az exemmel úgymond, összejárni? A kérdés elméleti, nem hiszem, h a valóságban igy lenne.

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 03:11
 1/7 anonim ***** válasza:

van már valakije?

te hagytad el, vagy ő téged?

2010. dec. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez alap dolog,hogy amíg nincs a képben új nő,addig a régit 1héten egyszer el kell kapni.Plusz ha olyan az új,hogy határidőre dug,1-2-3 hónap,addig is kell valaki formában tartás végett,erre tökéletes a volt csaj.
2010. dec. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acel ***** válasza:
73%
Egyet értek ha meg tudod beszélni ex-eddel hogy csak dugni járjatok össze simán lehetséges, legalábbis addig míg jólesik, vagy nem szerez be társat az egyik fél.
2010. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is heti egyszer "meglátogatom" exet. Bár neki vannak új pasijai néha, de egyikből sem lesz komoly soha, aztán mindig elszomorodik és meg kell vigasztalni. Ezért kell törekedni arra hogy jó viszonyba váljatok el, és minél több ilyen exed legyen, így ha olyan hangulatban vagy akkor mindig akad közülük egy akit vigasztalni kell! :)
2010. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acel ***** válasza:
utolsó: neked mennyi eszed van :) am én maradok ha lehet a komoly kapcsolatnál vagy az egyedüllétnél
2010. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elsősorban a komoly kapcsolat híve vagyok, és abban mindig hűséges. Viszont amikor egyedül vagyok, vannak biológiai szükségletek, amiket el tudsz intézni egyedül is, de sokkal jobb ha nem magadnak csinálod. és ha az exnek sincs kapcsolata ami miatt lelkiismeret furdalása lenne, így mindkettőtök jól jár!
2010. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nincs kapcsolata, de nem tudom h mennyire lenne benne.. én hagytam el őt, mert már sokat veszekedtunk, de az elválás nem volt zűrös.. csak hat, h h mondjam meg neki?


utolsó 2, én is a komoly kapcs. hive vagyok, de a 3 év az 3 év.. és nekem ő volt az első.. :S

2010. dec. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!