Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ilyen dolgokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen dolgokról fantáziálok?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok & több mint 2éve vagyok együtt a barátommal! De mostanában egyre többet fantáziálok más fiúkról, ugyanis a barátomtól mostanában nem kapok elég figyelmet, úgy érzem. Normális, hogy más fiúk járnak a fejembe? Mit tegyek, hogy ne gondoljak rájuk? Néha már bűntudatom van..Segítsetek..
2011. szept. 8. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzáteszem, hogy egyébként szeretem a barátomat!
2011. szept. 8. 12:45
 2/7 anonim válasza:
Miközben szeretkezel a barátoddal, akkor fantáziálgatsz más pasikról v. ha nincs veled a barátod?
2011. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális
2011. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, hogy szeretkezés közben gondoltam valaki másra, de az egyetlen egyszer fordult elő! Mikor egyedül vagyok akkor szoktam más fiúkra gondolni...
2011. szept. 8. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Unod a pasid, van ilyen. Két év alatt is meg lehet unni ha mindig ugyan az a pasi hempereg az ágyadban. Ilyenkor lehet megállapítani, hogy mennyire lesz tartós avagy nem tartós a kapcsolat. Egy ideig bírod, hogy csak a fantáziálásaidban vagy más pasival, de lehet kis idő múlva már annyira kívánni fogsz valaki mást, hogy ha lesz egy adandó alkalmad nem tudsz majd a pasidra gondolni és "bűnözöl"...

A párkapcsolatnak vannak buktatói. Ez is egy ilyen. Mérlegelni kell. Neked mi ér többet? Mennyire szereted a pasidat? Meddig akarsz vele lenni? Életed végéig? Vagy csak ameddig szereted? Vagy csak ameddig ő szeret? Minden tök relatív... Majd kiderül meddig bírod vele. Vagy mondjam azt, meddig bírod hogy más nélkül? ;)

2011. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az normális h más pasi is jár a fejedben,mert senki sem "tiszta"..de az is erösiti a gondolataidat h a párod elhanyagol..
2011. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak fejezd ki az igényedet! Mondd el a párodnak, hogy úgy érzed elhanyagol, keveset foglalkozik veled és szeretnéd, hogy ez ne legyen így a jövőben. Ha rendbe jön a kapcsolatotok, nem fogsz fantáziálgatni. Ha igen, akkor a szerelem már kihűlt és el kell dönteni, hogy akarod-e így tovább...
2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!