Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen bizonyíték elég...

Kinek milyen bizonyíték elég arra, hogy szereti a párja?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki miből tudja, érzi, hogy a párja tényleg szereti őt?
2010. nov. 10. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindent megtesz értem, úgy, hogy nem is szólok neki. Plusz kapcsolatunk elején simán tudta kezelni durva pánikrohamaimat, szociális fóbiámat, nem rettentette el, hanem ebben is segített.
2010. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm egy darab példát nem tudok most mondani. Ennek ellenére 100-ig biztos vagyok benne, pedig szökőévente mondja, akkor is max egyszer. Viszont vannak olyan pillanatok amiből biztos vagyok benne, hogy szeret engem, bármit megtenne értem.

Hülye példa, de egyszer nagyon lázas voltam, és éjjel fölkelt betakarni, mikor lerúgtam magamról a takarót. Vagy másik hülye példa, hogy egyszer reggel sírva kelt fel, mikor azt álmodta, hogy engem agyonütött az áram.

2010. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 29/N
2010. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor mégis tudtam két példát mondani :)
2010. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden hétvégén reggelit készít nekem, munka után mindig pontosan hazaér, naponta többször is felhív hogy milyen a napom, egy nap legalább 10x mondja hogy szeret, teljes értékű félként kezel, tisztel, nem hagyja hidegen semmi ami velem kapcsolatos, és tervezzük a 2.babát.

9 éve vagyunk együtt, ő 29 én 26/L vagyok.

2010. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy másik hülye példa, hogy egyszer reggel sírva kelt fel, mikor azt álmodta, hogy engem agyonütött az áram.


Ez nagyon aranyos.:)

2010. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén h párom elég nyers és kritikus ezekben a pillanatokban nagyon fáj h ilyen és ekkor gondolkozom el h tényleg szeret-e. De az h reggel mikor megy dolgozni én még alszom oda jön és puszilgat, szeretlek megölel.

Hazajön és tényleg azt akarja h együtt legyünk beszélgessünk persze ez nem mindennapos. Illetve mikor úgy néz rám és azt mondja szeretlek azt látom a nézéséből ill a hangsúlyából h ezt most komolyan gondolta. Mert szoktam vele hülyülni h szeretsz még kicsim erre oda vágja h szeretlek, persze komolyan mondja de akkor más a hangsúly.

2010. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elfogad olyannak, amilyen vagyok.
2010. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, hogy hogyan merül fel valakiben, hogy bizonyíték kell. Mi ez, bírósági tárgyalás?


Tudom, hogy szeret és kész.

2010. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is elég bizonyíték, ahogyan rám néz.:)
2010. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!