Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megszólt azért mert...

A barátom megszólt azért mert adok a külsőmre és a lakásra. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt, és picivel több mint egy éve élünk együtt. Szerinte feleslegesen csinosítgatom ki magam a boltba, munkahelyre, sőt egy baráti vacsorára is felesleges szerinte. Otthon mindig melegítőbe vagyok vagy valami más kényelmesbe. Egyébként ne egy agyonfestett műnőnek képzeljetek. Visszafogottan öltözök, a ruhám sose mutat sokat, pont annyit amennyi a helyzethez illik. A lakásról meg annyit, hogy azzal az a baja, hogy sokat takarítok és helyette mást is csinálhatnék.

Elég sokszor megemlíti ezeket és ahogy látom valamiért próblémaként fogja fel. Ma szabadnapom van így arra várok, hogy hazajöjjön és megbeszéljük. Szerintetek változtatnom kéne és viszsafogni magam vagy neki kéne így elfogadni? Mi lenne a jó megoldás ? Mert mostanába ez kicsit rontott a közérzetemen és sokszor érzem magam kellemetlenül előtte.


2010. nov. 8. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Én sem szeretem azt a páromban, hogy bármikor látom(azaz munka előtt, után és hétvégén), mindig kényelmes otthoniban van, melegítőben, szakadt papucsban, de ha mondjuk elmegy a közértbe, rendesen fel tud öltözni. Szerintem fontos az is, hogy az ember otthon is adjon magára, ne mindig csak a legkényelmesebb gönceit kapkodja fel. Olyan kiábrándító.
2010. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ezért mennek félre,mert otthon a nők elhagyják magukat,meg van a pasi az övék és eltunyulnak...aztán persze koppannak,mikor levannak cserélve...Nem azt mondom,hogy tűsarkúban kell levest főzni,de azért nem is kell otthonkába lenni,mondjuk uncsitesómat is megszólják,hogy anyuka létére hogy mer csinosan kinézi otthon is meg akárhol...Na ő visszavágott,hogy de őt legalább,nem csalják,mint a sok izaddságszagú,elhanyagolt nőt...
2010. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem értem ezzel mi a baja, engem nem zavarna a leírtak alapján, de én nem vagyok a barátod.
2010. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!