Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megszólt azért mert...

A barátom megszólt azért mert adok a külsőmre és a lakásra. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt, és picivel több mint egy éve élünk együtt. Szerinte feleslegesen csinosítgatom ki magam a boltba, munkahelyre, sőt egy baráti vacsorára is felesleges szerinte. Otthon mindig melegítőbe vagyok vagy valami más kényelmesbe. Egyébként ne egy agyonfestett műnőnek képzeljetek. Visszafogottan öltözök, a ruhám sose mutat sokat, pont annyit amennyi a helyzethez illik. A lakásról meg annyit, hogy azzal az a baja, hogy sokat takarítok és helyette mást is csinálhatnék.

Elég sokszor megemlíti ezeket és ahogy látom valamiért próblémaként fogja fel. Ma szabadnapom van így arra várok, hogy hazajöjjön és megbeszéljük. Szerintetek változtatnom kéne és viszsafogni magam vagy neki kéne így elfogadni? Mi lenne a jó megoldás ? Mert mostanába ez kicsit rontott a közérzetemen és sokszor érzem magam kellemetlenül előtte.


2010. nov. 8. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
nem az a baja hogy tisztaság van,hanem hogy vele is foglalkozhatnál két felmosás közt...
2010. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
ne változtass. valószínű féltékeny,mert szép és csinos vagy.fél h valaki elvesz tőle.
2010. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Sokat foglalkozok vele! Ezen a próblémán kívül semmi bajunk nincs egymással, harmónikusan élünk! És ez nem csak szerintem van így.
2010. nov. 8. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem kell változtatni, csak egy kicsit csoportosítsd át a munkát. vagyis, amikor otthon van, ne takaríts, csak ha nagyon muszáj, vele foglalkozz inkább, és hidd el, látni fogja, hogy rend és tisztaság is van, és még rá is marad időd.
2010. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont az a baja, hogy otthon - neki - nem adsz a külsődre, csak "másoknak" öltözöl ki...
2010. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

A külsődön ne változtass. Igenis fontos az igényesség, akkor is a kis közértbe mész kenyérért.


A takarítást nem tudom mennyire csinálod mániákusan, de egy kicsit visszavehetsz belőle és helyette legyél vele.

2010. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Nem hinném h attól fél h elveszít mert soha nem adtam okot féltékenységre és mindig kimutatom h mennyire szeretem.
2010. nov. 8. 15:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Amit lehet,megfogadok. Írjatok még :)
2010. nov. 8. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Egy hétig ne takarits mosogass,ne fürgyé le,ne fésülködj,menj el dolgozni igy persze ott öltözz át majd könyörögni fog hogy ne légy igénytelen vagy elhagy,egy hasonló magaára adó nőért...
2010. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
lehet párodnak komplexusa van önértékelési probléma,attól fél hogy elveszithet,mert nem bizik magában,hogy megtud tartani...az ilyen sajnos el is éri előbb utóbb hogy elhagyják a viselkedése miatt,bevonza,a gondolat teremtő erejével...Amitől fél,pont azt fogja elérni...
2010. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!