Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon nagy Ő a párod? Ha...

A nagyon nagy Ő a párod? Ha nem szoktál gondolni a nagyon nagy Ő-re?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért lett a férjem,, mert Ő a nagy Ő! Így nem gondolok mellette senki másra! :)
2010. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, Ő az! Rögös út után most már 12 éve tudjuk, hogy jól döntöttünk. Nem gondolok másra nyilván, mert ha tenném, nem ő lenne az igazi.
2010. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. nov. 8. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nekem a nagyon nagy Ő még nagyon nagy X, szóval nem ismerem.

A hazai felhozatalt elnézve csak kevés olyan pasi van, akit megfelelőnek gondolnék apának és férjnek, és ezek közül egy sem velem egyidős.

Amúgy nem stresszelek, hogy megtalálom-e. Ha jön, akkor jön.

2010. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szoktam rá gondolni, le is hangol ilyenkor a valós helyzet... úgy néz ki nagyon kerül. nekem az a bajom, amit az előző lány-nő írt. a velem egykorú lányok akikkel egy hullámhosszon lennék, ők mind az idősebb pasikat részesítik előnyben, akiknek már megvan a megfelelő egzisztenciájuk...

a fiatalabb lányok, pedig erősen komolytalanok hozzám, ördögi kör...

23f

2010. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyon nagy Ő nagyon nagyon összetört...

Így csak a második helyezettel élek. Tisztelem, de a kapcsolatból tudom mi hiányzik, és azt is tudom ki adhatná meg... Az exem is így van velem, neki is én voltam/leszek, csak hülyeséget csinált, megbocsájtani, elfelejteni nem tudom amit tett, így nem tudnék vele lenni, de piszkosul hiányzik is... Mi már életünk végéig max sóvároghatunk a másik iránt.

2010. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 19:55-nek: én nem feltétlenül anyagi egzisztenciára gondoltam. Udvarolt nekem olyan srác is már, nem is egy, aki kőgazdag volt, de akkora bunkó, hogy arra szó nincs (az egyikük velem kb. egyidős, a másik néhány évvel idősebb volt). Nekem elsősorban az ember maga fontos, és csak v.hol nagyon hátul a sorban az anyagi helyzete. Ha a jelleme nem stimmel, akkor mindegy, hogy anyagilag hogy áll, se így, se úgy nem fognak működni a dolgok.
2010. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!