Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha annyira rosszul érint....

Néha annyira rosszul érint. önző vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, ez nem kétség, Ő a mindenem. Vele tudok csak nevetni igazán, mióta Vele vagyok, tudom mi a boldogság...

Nem kérdés nálunk a tisztelet meg a bizalom, ezek úgy megvannak az első perctől...

Mégis van ami néha elszomorít. A párom nagyon sokat betegeskedik...(szíve, mája, veséje, stb.) Gyakran volt olyan, hogy napokig készültünk valamire, aztán elmaradt, mert beteg lett...itt a hangsúly nem azon van, hogy elmaradt, hanem, hogy míg másnak összejönnek ezek a dolgok, nekünk csak nagyon ritkán. Még együtt fürödni sem tudunk, mert attól is rosszul van:(

Jelenleg nem élünk együtt, de sokat találkozunk (más városban élünk). Gyakran felhív, hogy mennyire rosszul van, éjjel, reggel, vagy akár napközben, nekem meg a szívem szakad meg...Már megtanultam erősnek lenni, legalábbis azt mutatom neki, de annyira elvagyok keseredve valójában, mikor megint eljön a perc, hogy felhív: "megint rosszul vagyok!". Az orvosok nem mondanak semmit, találgatnak...

Telnek a napok és sokszor nagyon elvagyok keseredve, néha úgy érzem én vagyok a "férfi" nekem kell erősnek lennem. PEdig néha nekem lenne szükségem támogatásra...:(

persze ez nem mindig van így, csak ma éjjel megint baj volt, ezért vagyok elkeseredve.

Szeretem ezt az embert, elhagyni nem fogom...annyira jó ember, miért ő kapja ezeket? :( Lehetnénk nagyon boldogok, de ez folyton árnyékot vet...néha úgy érzem feladom:( most épp önzőnek érzem magam emiatt:(

21-L


2010. nov. 8. 07:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
HONNAN A FÉSZKES .... -BŐL TUDJUNK BÁRMIT IS A PÁRODRÓL???
2010. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, úgy látom, te csak kötekszel. Valaki felvetett egy véleményt a kérdésedben leírtak alapján, foglalkozott a problémáddal, te meg a szemére hányod, hogy "Sz.rt se tudtok a páromról"??? Hát tudod mit, nem tudok semmit a párodról, de ha nem vagy képes normális emberi hangon reagálni, nem is érdekel.
2010. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok meg de ilyeneket irtok, hogy mentélisan nem ép, meg hipochonder...ezeket honnan szedtétek? írtam valahol? Vagy Ti olyan profik vagytok, hogy néhány sorból ezt leszűrtétek. A kérdésem mint mondtam NEM EZ VOLT, hogy milyen a párom. Csupán arra vártam választ hogy hogy lenne könnyebb átvészelnem, túltennem magam ezen az egészen, hogy mi is teljes életet élhessünk mint mások és ne kelljen folyton azon rettegjek, hogy mi van ha nem érzi jól magát...

Cserébe bántó válaszokat kaptam, hát kb. Azért reagáltam úgy ahogy reagáltam. De semmi gond, nem is várok már több választ jobb is ha megtartjátok magatoknak, ha csak bántani tudtok. Nem vártam helyeslést és vállon zokogást, csupán néhány tippet a hülye bántó megjegyzések helyett...

A normális válaszadóknak köszönöm!

2010. nov. 8. 08:40
 14/23 A kérdező kommentje:

o8:26

Nagyon köszönöm!

Mindent megbeszélünk egyébként, de hogy jöjjek elő azzal, hogy teljesen kétségbe ejt a betegsége...őt is kétségbe ejti...már mikor hallom a hangját a telefonban tudom, hogy baj van. Máskor meg egy életvidám mókamester...

Megpróbálok erős lenni. Az, hogy kitartok mellette nem kérdés:) Sosem hagyom el ilyen dolgok miatt.

Remélem Nektek is sikerül rendeznetek a dolgaitokat. És azt is remélem, hogy Te jobban leszel!

2010. nov. 8. 08:45
 15/23 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én is voltam hasonló helyzetben a volt párommal és ugyanezt éreztem. Náunk mondjuk, bár tény, hogy beteg volt, de el is túlozta, volt, hogy szakított velem, mert nem akar terhelni ezekkel. Ez azért, mert látta rajtam, hogy nagyon megvisel, ha rosszú van. Aztán persze mégrosszabb volt, hogy nem lehetek vele, nem tudhatom hogy van. Próbáld megbeszélni vele, de vigyázz, hogy ne értse úgy, hogy számodra teher, mert elveszítheted és midnketten szenvedni fogtok.
2010. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia! Végigolvastam a kérdésedet és nagyon sajnálom a párodat:(.Az én párom, lassan 9 hónapja szenved a refluxal tetejében gyomorfekélye van és bélszindrómája.Orvosról orvosra jár, rengeteg vizsgálaton volt. A refluxra szed is gyógyszereket, de a bélszindróma idegi alapon van neki, szóval azzal az orvosok nem nagyon tudnak mit kezdeni, annyit mondanak, próbáljon meg nyugodt lenni. És emiatt az utazással is gondjai vannak. Már akkor szarul van, ha meglát egy buszt:( Most kapott valami nyugtatót, reméljük használ. Szóval teljesen megértelek:(

Köszi, hogy elolvastál!

És kitartás!Tudom, hogy nehéz! De valami megoldást biztos találtok:(!

2010. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

o9:21

Nagyon sajnálom!:( Ezek olyan szörnyű dolgok. Emberek akik lehetnének boldogok ilyen dolgok miatt szenvednek...Már nem tudod megbeszélni már a volt pároddal a dolgokat? :-S


o9:32

Köszönöm, hogy írtál...nem könnyű...

Néha nem tudom, hogy legyek erős, közben vágyom arra, hogy ne nekem kelljen legyek az erősebb...:(

Mielőbbi gyógyulást, vagy jobbulást kívánok a párodnak!

Sajnos az én párom is lassan már pszichésen kergeti magát bele ezekbe a dolgokba...én pszichológus vagyok(leszek) mégsem tudom mitévő legyek...:(

2010. nov. 8. 09:40
 18/23 anonim ***** válasza:

9:32 es vagyok:( köszönöm:(

Már a suliba se tud bejárni. De a tanárai megértik:( Pedig csak 22 éves:( ááá:(

Mi lesz ha kirúgják?:'(De ma is kén neki menni délutánra és nem tudom, hogy betud-e menni:(

A nyugtatót bevette:( De a gyomra sz..r

2010. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
:( sajnálom...a párom is betegen ment ma reggel egyetemre...ha minden igaz orvoshoz is megy nemsokára...
2010. nov. 8. 09:57
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek valamit?

Pszihiháternél(nem tudom hogyan kell írni) volt már?

Lehet,hogy el kéne mennie:( Páromat is elküldték.

2010. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!